Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szemétség a UPC-től, hogy...

Nem szemétség a UPC-től, hogy csak úgy lehet adást rögzíteni, ha kifizeted az 1000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Mert egyébként meg nem jön az analóg, vagy csak pár csatorna jön, amit tudna rögzíteni a dvd felvevőm. Itt mindent már a pénz irányít. Régen jöttek az analóg csatornák, ugyanazok, mint a digitálison, és tudtam rögzíteni a felvevőmmel. Most meg havonta fizessek nekik, hogy ezt megtehessem. Menjenek a....

2014. máj. 8. 21:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Áá, szerintem nekem úgyse fogják kicserélni... Nekem HDMI-s van, és nincs kimenete a videóhoz... Na mindegy, azóta javasolták nekem a digitális-analóg átalakítót 15 ezer forintért. Szerintetek megvegyem?
2014. máj. 9. 16:51
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog rájuk hatni, hogy átmegyek a Digi-hez :) Attól még nem cserélik ki...
2014. máj. 9. 16:52
 13/14 anonim ***** válasza:

(én javasoltam a CI kártyát)

Szerintem csak duma, hogy nem fog működni a felvétel. Nekem az eredeti nyelves filmnézésre mondták, hogy csak boxxal tudok nyelvet váltani, de végül a TV szoftvere is képes rá.

Milyen TV-d van?

2014. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Lg hd led tv, ami fel tud venni pen drive-ra, vagy külső adathordozóra. Akkor a set-top-box-ra nem is lenne szükségem, ha a CI kártyát beteszem a tv-be? És így felvenni is tudna?
2014. máj. 9. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!