Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakitől szemtől szembe...

Ha valakitől szemtől szembe megkérdeztem, hogy kétszínű-e akkor szemétség volt tőlem?

Figyelt kérdés
van egy srác, aki a szemem láttára beszélt egy csajjal, után a meg odajött hozzám, h mekkora egy r*bnc a csaj.. erre én kicsit mosolyogva megkérdeztem, hogy kétszínű vagy? nagyon bunkóság volt ezt megkérdezni? mert nekem is ezt mondták múltkor, és én akkor kicsit szomorú voltam, hogy ezt mondták, de most meg én mondtam másnak, normális ez??
2014. ápr. 13. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább ostoba dolog volt. Az ilyesmit maximum a másik képébe vágjuk, vagy akkor mondjuk, ha meg akarunk vele bántani valakit, de csak így megkérdezni, hogy kétszínű vagy, ez így elég gáz szerintem.
2014. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tehát ha beszélt vele nem lehet r'banc, ha r'banc nem beszélhet vele? Nem értem,
2014. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!