Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira nincs életkedvem hogy...

Annyira nincs életkedvem hogy öngyilkos akarok lenni, egy nagy nulla vagyok. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Privát levelekből nem kérek. Depressziós vagyok, nincs életkedvem. A pasik is csak átvernek, kihasználnak. Engem még egy pasi sem szeretett. Csendes, visszahúzódó, és nem társasági ember vagyok. A kedvességem nem jelent senkinek semmit. Nincs munkahelyem, nincs diplomám.
2014. máj. 12. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Vegyél kötelet.
2014. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél, mert aztán még visszaszületsz ide... Amúgy én is voltam ilyen, aztán elkezdtem egész nap filmeket nézni, meg közbe edzek...
2014. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Engem még egy nő sem szeretett az édesanyámon kívül. Csendes, visszahúzódó és nem társasági ember vagyok. A kedvességem nem jelent senkinek semmit. Kényszervállalkozó vagyok, jutalékok/adók, kiadások befizetése után kemény 20e Ft marad a zsebemben 1 havi munkámért, nincs diplomám(nem is akarok diplomát).



....


Mégis van életkedvem és nem vagyok depis!


Cserélünk?

2014. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
TB járulékot fizeted? Ha igen, ingyen pszichológus és pszichiáter segíthet, mert gyanús, hogy depressziós lehetsz, ebből egyedül nehéz kilábalni.
2014. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az öngyilkosság csak gyávaság. Néz szembe magaddal! A testvérem is depressziós volt egész nap csak a számítógépen játszott, szakemberhez kellett fordulni. De megérte! Egy háziállat is segíthet rajtad. Nekem van egy füzetem, amit naplónak használok és mindent leírok bele, azt is amit esetleg szégyellek, de írás után sokkal könnyebbnek érzem magam! Gondolj arra, hogy sokan gondolkoznak hasonlóan a világon, mint te. Hogy segítenél rajtuk? Tanulj nyelvet, olvass, hallgass zenét tűzz ki magad elé célokat! Hidd el, jobb lesz! Mindig jobb lesz! ;)
2014. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Pszichológus, pszichiáter, háziállat ahogy mások mondták.

Én még azt írom mellé, hogy hobbi, vallás. Azaz keress egy hobbit vagy járj el egy vallási közösségbe.

2014. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja meg sport!
2014. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
Hát, mondjuk nem itt kérnél tanácsokat, hogy hogy vágd fel az ereidet, hanem összeszednéd magad, találnál életértelmet és csinálnál valamit magaddal, akkor jobb lenne. Vegyél egy kutyát, vagy menj el lovagolni, vagy sportolj valamit, vagy mi tudom én. Mozdulj ki, legyél pozitív, és máris más szemmel lát majd téged a világ. Mondjuk én egy házi kedvenccel kezdeném, ők mindig fel tudnak vidítani. De tényleg ajánlom a lovaglást. Az hatalmas élmény és a lovak megérzik az embernek azt a lelki állapotát is, amit mások nem. Tanulj valamit, hogy sikereid legyenek, rajzolj, fess, járd a természetet.
2014. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Ha van kedved, írhatsz magadról pár sort. Például milyen lány vagy, Pesten laksz-e. Pont egy kedves, csendes lányt szeretnék, akár csak barátnak is. Én 34 éves vagyok és néha jó lenne egy lánnyal néha sétálni valahol, meg néha csak úgy átölelni. Nem vagyok átverős típus. Adsz egy lehetőséget, hogy megismerj? Ezzel nem vesztesz semmit.
2014. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A szuleid?
2014. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!