Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkos akarok lenni. Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akarok lenni. Nincs ki út?!

Figyelt kérdés
Másfél évet jértunk a barétmmal( összesen ).És vége.Szakítottunk.Azt mondta hogy már nem szeret és hogy legyünk barátok.Ez nagyon a lelkem mélyéére hatott.Legyünk barátok..szar helyzet,mikor az a személy mondja miért kész vagyok meghalni.Nélküle nem bírom.Megőrülök.2 hete csak sírok...sírok.Már próbáltam öngyilkos lenni,de valami midnig visszahúzott.Kezeim tele vannak hegekkel,sebekkel...Hányok minden nap,pedig semmit sem eszek.Nem tudok élni nélküle.Nekem ő a minden.És ha ez nem lenne elég,a családommal is rengeteg probléma van.Feleslegesnek érzem magam.Minden nap veszekszek anyámekkal,naggyszüleimmel.Mindekivel.SEnkinek sincs szüksége rám.Új jövevény érkezik a családba.Ami úgyis leköti majd mégjobban mindki figyelmét,és akkor megint mindenki engem fog okolni mindenért.Nincs szükségem még arra is...Már teljesen a padlón vagyok.Nem tudom mi tévő legyek.
2012. márc. 24. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pszichológus.
2012. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Senkinek sincs szüksége rám" - ezt csak te érzed így.


Pszichomókus kell ide, nem öngyilkosság. Ha van kedved, írj privátot, szívesen meghallgatlak. :)

2012. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Anyáméknak mondanám hogy pszihológushoz szeretnék menni,csak hisztiznének és szidnának,hogy bejezzem már be a gyerekes viselkedésem..
2012. márc. 24. 22:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy írj privátot, ha gondolod. Annak készülök, hátha tudok rajtad segíteni. Inkognitóban. :D
2012. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Kiút mindig van, még ha nem is tűnik úgy. Próbálj meg rendesen enni, legalább egy keveset és többször egy nap. Kezdj el valamilyen új hobbit, vagy csak járj el futni, ha jól lefárasztod magad jobban megjön az étvágyad, jobban alszol, kipihentebben ébredsz. Próbálj olyan új tevékenységet találni, ami nem emlékeztet a barátodra, új embereket is megismerhetsz és akkor talán rájössz, hogy tudsz élni nélküle. Légy nyitott mindenre, ne zárkózz be az a fontos, és ilyet még ne is állíts, hogy senkinek sincs szüksége rád. A családod szeret, a veszekedések és nézeteltérések ellenére is. Voltam én is padlón, több mint fél évet, rossz érzés, olyan mintha nem lenne kiút és mintha nem lenne semminek se értelme, de az idő tényleg gyógyír mindenre, még ha eleinte nem is tűnik annak. Én sem hittem ebben, azt hittem, hogy van olyan szenvedés ami eltart örökké, és az enyém olyan, de tévedtem, az idő és a nyitottság megoldotta a dolgot, most már nem érzem magam jelentéktelennek vagy feleslegesnek. Boldog vagyok és nem rágódom a múlton.
2012. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 étoile et lune ***** válasza:

Nem ér annyit egy pasi se, hogy öngyilkos legyél érte... Minden embernek vannak nehéz időszakok az életben, valakinek hébe-hóba jelentkeznek, valaki egyszerre kap sok gondot, de nincs olyan ember, akinek ne lennének problémái előbb vagy utóbb. Erősnek kell lenned. Amikor nagyon el vagy kenődve, és sírhatnékod támad, gondolj arra, milyen jó, hogy egészséges vagy. Mi lenne, ha halálos beteg lennél? Akkor akarnál csak igazán élni! Ha nekem rossz kedvem van, arra gondolok, valószínűleg ha meghalna valakim, vagy kiderülne egy szerettemnél, vagy akár nálam egy durva betegség, visszasírnám a hétköznapi gondjaimat. Erre gondolj, tényleg. Fiatal vagy, előtted az élet, Tiéd a világ, bármit elérhetsz, amit akarsz. Tegyél célkitűzéseket, például sok könyv elolvasása, egy nyelv megtanulása, jogsi szerzése, utazás X országba, egy szakma megszerzése stb. Ha látod, mennyi minden vár még rád a jövőben, máris nem fogsz majd az öngyilkosságra gondolni. Meg aztán mi van, ha poloskaként születsz vissza?:) Vagy egy sokkal rosszabb helyzetbe. Nem lehet itthagyni befejezetlenül a dolgokat, tönkre téve a szeretteidet. Ne legyél irigy se az új jövevényre, ő még nagyon függeni fog a Ti törődésetektől, Te viszont már tudsz egyedül enni és tisztálkodni. lehet, hogy ha a szüleid tudnák, hogy vélekedsz róluk, elsírnák magukat, mert amúgy odavannak érted.

A barátodról nem tudok sokat mondani, ő így döntött, el kell fogadnod. Természetes, hogy sokat sírsz utána, hisz még szereted, de az idő majd enyhít a fájdalmadon, és egy idő után már csak egy fiú lesz a néhány közül.

2012. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre nincs jó válasz nem mondom hogy tedd meg de azt se hogy ne minden esetre gondolj arra hogy késöbb sokkal jobb is lehet én ugyanígy átéltem ezt a helyzetet csak szakítás nélkül egy válaszban nem tudok neked segíteni de ha gondolod beszélhetünk

emogyi@citromail.hu

erre a címer küldj egy levelet amiből tudom hogy te vagy azán facebookon megvitathatjuk a dolgokat szerintem tudok segíteni

2012. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
..igen 4-es segíts neki,remélem rád ír
2012. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem szemléletváltásra lenne szükséged. Attól semmi sem lesz jobb, ha keseregsz. Inkább kérdezd meg magadtól hogy miért lett vége a kapcsolatotoknak, mit csesztél el akár, és akkor ebből már lehet tanulni. Ha ő már nem szeret, azt el kell fogadnod és túl kell lépned rajta. Nélküle is van élet. És azon is gondolkozz el, hogy miért veszekedik veled a családod, és ha ez jogos, akkor változtass rajta. Pl. segíthetnél majd a baba körül, az lekötné a figyelmedet és a család is biztos hálás lenne érte.

A legjobbakat!

2012. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amennyiben még 20 se múltál el, és azon sopánkodsz, hogy vége lett egy kemény másfél éves kapcsolatodnak, és ezért nincs értelme az életednek, akkor költözz el Afrikába, vagy csak a közeli cigánytelepre pár hónapra, na majd akkor meglátod, hogy hol kezdődnek az IGAZI problémák.
2012. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!