Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni?...

Hogyan tudnék beilleszkedni? 22 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Alapból egy fura ember vagyok.

Sok heppem van.

Furcsa dolgokról szeretek beszélni.

Nem szeretem a diszkót és a kocsmát is ritkán igénylem.

Alig nézek filmeket.

A mai világhoz képest szokatlanul - de szerintem nem túlságosan - teljesítményorientált vagyok, a tanulásban is szeretek jó eredményt elérni és a hobbijaimban is az előmenetel a fontos.


Csak haverom van, de minden haverom listáján "futottak még" kategóriában szereplek. Alapvetően alig-alig keresnek, alig írnak rám chat-en, 5-ből 4-szer én írok és én kezdeményezek találkozót.


Nem érdekel az anime, a zenekarok közül sincs, aminek túl nagy fanja lennék, a társasjátékok se vonzanak, vallási közösségbe se szeretnék járni, úgyhogy azt se tudom, merre keressek új haverokat, akik esetleg BARÁTOK lehetnének, ahol be tudnék illeszkedni, de igazán és ahol nem hanyagolt ember lennék.


2014. máj. 12. 22:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor pedig előbb-utóbb sikered lesz csak ehhez olyan társaság is kell ezért kéne olyan helyeken elkezdeni beszélgetni amihez kapcsolódnak a hobbijaid tehát sport vagy fotózás közben sokkal könnyebb lenne.
2014. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Azannyát, 22:22-kor írtam ki? Bűvös számom, csak mert az egyik évben baromi sokszor néztem véletlenül pont akkor az órára :D



Szívesen járnék kézműveskörbe, ha van még ilyen, túracsapatba, kerékpáros csapatba, fotósok közé.

Csak nem tudom hol és hogy...



Még nagyon sok a hiányosságom, de folyamatosan változok és elég nagy erőfeszítéseimbe kerül.


De igazából nem is ez a kérdés tárgya.


Tegyük fel beállítok valahova, akár a csoporttársaim közé, akár egy társaságba, ahol az emberek közül néhány új; valahogy úgy érzem, hogy egy szakadék van köztünk. Általában túl lazák hozzám, közben abban a pillanatban se az elveim nem merevek, se semmi... Csak úgy érzem, amíg én beszélgetnék valamiről, addig ők - az én szememben idétlenül - hülyülnek, nem értem, mi a poén, nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe.

Más a felfogásuk, mások a témáik, más az értékrendjük.

És ha meg se szólalnék is minden lejön nekik rólam.


Az öltözékem is visszafogott, de igyekszem valamennyire divatozni, nem festem magam de a frizurám valamilyen szinten mindig más. Mármint van 2-3 frizurám, de azokat kvázi változatom. Igyekszem kihúzni magam.

2014. máj. 12. 23:19
 13/24 anonim ***** válasza:
Ezekből a leírásokból nem tudom eldönteni, hogy mi is a helyzet. Nekem nem úgy tűnik, hogy problémás eset lennél, még akár szimpatikusnak is találhatnálak, persze ez elég egyo,dalú információforrás. Szóval ennél részletesebb elemzést akkor tudnék készíteni, ha együtt töltenénk egy-két sörözgetős-beszélgetős órát.
2014. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk egyik furcsaságom, hogy inkább kávét, forrócsokit vagy teát választanék a beszélgetéshez.

Piálni sajnos ritkán szoktam, évi 4-5-6-szor. Akkor se a sárga földig. Mondjuk "becsípni" ha már iszok akkor azért szoktam, plusz rá is teszek egy-két lapáttal, így részegnek hisznek. :)

2014. máj. 13. 00:02
 15/24 anonim ***** válasza:

Azért egy sör nem piálás, viszont az érdekelne, hogy az alkoholfogyasztást miért degradálod "piálásra"?

Egyébként a sörözéses csak egy példa volt, csak azt akartam értésedre adni, hogy bármennyit is írsz itt magadról, az nem adja vissza teljes mértékben a személyiségedet, azt csak személyesen lehet megismerni.

2014. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nálam a megfogalmazásnak nincs akkora jelentősége.
2014. máj. 13. 00:11
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne abban vessz el, hogy kivel mennyire nem illessz össze, meg hogy mi minden nem érdekel, hanem találj egy hobbit magadnak és abban mélyülj el. Ennyi, ha komolyan belemész és eljársz mások közé akit szintén érdekelnek ezek a dolgok akkor kész, győzelem.
2014. máj. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

Ehhh... :D Amikor elolvastam a kérdést, valamiért felkeltette az érdeklődésem. Amikor elolvastam azokat is amiket te írtál (és átfutottam a többit is) akkor pedig az a gondolat jutott eszembe, hogy: te érdekes ember vagy.


Végre valaki aki nem olyan, mint mindenki más :D

Van kedved beszélgetni?

(persze nem most hajnal 3-kor)

24/F

2014. máj. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Lehet beszélgetni. :)
2014. máj. 13. 09:37
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem tűnsz se furának, se érdekesnek. Inkább antiszocnak.
2014. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!