Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni?...

Hogyan tudnék beilleszkedni? 22 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Alapból egy fura ember vagyok.

Sok heppem van.

Furcsa dolgokról szeretek beszélni.

Nem szeretem a diszkót és a kocsmát is ritkán igénylem.

Alig nézek filmeket.

A mai világhoz képest szokatlanul - de szerintem nem túlságosan - teljesítményorientált vagyok, a tanulásban is szeretek jó eredményt elérni és a hobbijaimban is az előmenetel a fontos.


Csak haverom van, de minden haverom listáján "futottak még" kategóriában szereplek. Alapvetően alig-alig keresnek, alig írnak rám chat-en, 5-ből 4-szer én írok és én kezdeményezek találkozót.


Nem érdekel az anime, a zenekarok közül sincs, aminek túl nagy fanja lennék, a társasjátékok se vonzanak, vallási közösségbe se szeretnék járni, úgyhogy azt se tudom, merre keressek új haverokat, akik esetleg BARÁTOK lehetnének, ahol be tudnék illeszkedni, de igazán és ahol nem hanyagolt ember lennék.


2014. máj. 12. 22:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Azért attól, hogy névtelenül vagyunk, meg írásban, igazán vigyázhatnál a szádra!

Ha embereknek akarsz fájdalmat okozni, akkor szidd magadban, vagy az erdő közepén félhangosan, vagy vegyél bokszzsákot és nyomtass rá arcképeket és püföld.

2014. máj. 13. 14:02
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor meg leginkább az a problémád hogy mit gondolnak rólad de ezzel meg ne foglalkozz. Beszélgess csak simán és ne izgasson a véleményük mivel úgyse fogsz mindegyiknek megfelelni. Csak az a lényeg hogy beszélgetés közben ne azon parázz hogy húú most vajon érdekli-e vagy "most mit gondol rólam?" hanem engedd el magad valakinek befog jönni a stílusod valaki pedig idiótának fog nézni de ezt sajna nem lehet máshogy csinálni. Nekem is volt amikor 4-5-- emberrel jól elbeszélgettem mert tényleg őket érdekelte mit akarok de volt 2-3- amelyik magasról *** a fejemre csak egész egyszerűen figyelmen kívül hagytam mert ha mindig azzal törődsz hogy mit gondolnak rólad akkor sose fog sikerülni semmi.
2014. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Elmondanád, hogy mivel szidtalak, vagy mégis mivel bántottalak meg?

Folyamatosan írod, hogy milyen furcsa vagy, mint aki különleges lénynek érzi magát. Pont előttem írták, hogy érdekesnek tartanak, én csak leírtam, hogy nekem nem tűnsz annak.

És igen, a válaszaid alapján leginkább antiszocnak tűnsz nekem. Nem értem miért kell felfújni mindent.

És be akarsz illeszkedni? Ismerkedj emberekkel, és beszélj. Szerintem egy 22 éves nőnek nem kéne gondot okozzon ilyesmi.

2014. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem különlegesnek érzem magam, hanem különcnek, és negatív értelemben mindezt.

Azért írom, hogy miben vagyok küLÖNC - és nem különleges -, mert fáj, hogy lenéznek, nem fogadnak el, nincs barátom, csak baromi laza haveri kapcsolatok.

Az emberek így is panaszkodnak, hogy nem írok eleget, így nem érthető, mire gondolok, neked meg az a bajod, hogy részletezem, ugyanis sikerült olyan dolgot belelátnod, ami baromira nincs benne. Merthogy önfényezés nincs benne, az biztos.


Képzeld, beszélgetek emberekkel, de ezek szerint a kérdés és a kommentjeim olvasása során csak azt vetted észre - ÉS FORDÍTOTTAD KI!! - amit akartál, amivel utána belém köthetsz.


Kérlek, ne írj!!

2014. máj. 13. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!