Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám most túl lőtt a célon...

Anyám most túl lőtt a célon :S Ti mit csinálnátok? :/ (20 F)

Figyelt kérdés

Egyedül élek édesanyámmal egy panelban. Bevallom, már régóta idegesít a dolgaival, nagyon fiatalosan öltözködik, szereti kelletni magát, a közösségi oldalakon is megoszt ilyen képeket, amik már eddig sem tetszettek. A munkatársnői is ilyen fiatalosan öltözködő milfek, és együtt szoktak elmenni szórakozni. Aztán tölti fel a diszkós képeit a barátnőivel :S

Én egyetemista vagyok, nem szoktam itthon lenni, így sokszor nem tudom, miket csinál egyedül. De most vizsgaidőszakban többnyire itthon vagyok, és most hétvégén olyat csinált, amivel végleg kiakasztott.

Szombat este is elment a barátnőivel valahová. Nem is érdekel, hova, már nem kérdezem tőle. Azán vasárnap reggel megyek ki a fürdőszobába, és találkoztam egy nálam csak kicsit idősebb pasival (20-25 év körül volt) :S :S


Jó, menjen el szórakozni, érezze jól magát, de ez már nagyon durva szeritnem :S Ti mit tennétek a helyemben? Mit mondjak neki? Nagyon zavar ez az egész viselkedése. Az a baj, hogy elköltözni sem tudok, mert amíg nem végzem el az egyetemet, nem lesz munkám sem.. Vagy attól, hogy még a nyakán lógok, el kell viselnem a.... dolgait?


Normális válaszokat, légyszi



2014. máj. 20. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, hogy neked kínos volt ez a helyzet, és beszéljétek meg, hogyan lehetne elkerülni az ilyen találkozásokat. De többet nem kérhetsz tőle, abba nem szólhatsz bele, hogy kivel hogyan érzi jól magát.
2014. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Suli mellett ne kezdj el dolgozni, csak leromlanak a jegyeid.
2014. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na szép is lenne ha ezek után a barátnőit kezdeném kúrogatni! Akkor aztán nem lenne jogom panaszkodni az ő viselkedésére. Bár ne higgyétek hogy régen nem jutott eszembe ez :D Tudnátok milyen nyávogás van mikor itt vannak a milfek... De rajtam átnéznek, csodabogárnak tartanak mert tanulok vagy nem tudom. Bár azt is kinézem anyámból hogy ő beszélte le rólam őket, mert kényelmetlen lenne neki a dolog. :D bár azóta van párom és így tárgytalan a dolog...


Amúgy anyámmal nem beszéltem az eset óta mert nagyon kínos a dolog. Ezért nem tudom mit tegyek vele..

2014. máj. 20. 22:16
 14/15 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésekért csak közben ezer felé figyelek..
2014. máj. 20. 22:18
 15/15 anonim válasza:
Mi lett végül? :D
2020. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!