Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány km az a távolság, ameddig...

Hány km az a távolság, ameddig még elmennétek egy lányért/fiúért? Akár ismeretlen emberről, akár egy már meglévő párkapcsolatról legyen szó. Kort/nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

Ki meddig menne el egy lányért, vagy fiúért? Nagyjából, kilométerben megadva, na és persze miért?


Mindegy milyen helyzetről van szó - lehet ez egy ismeretlen ember megismerése, vagy egy már jó ideje létező kapcsolat.


Meddig mennétek el és miért?



2014. máj. 25. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én eddig 1x utaztam 1 lányért ~85km-t csak oda. Mondanom se kell, hogy feleslegesen... ezek után csak olyan csajjal kezdek, ha kezdek, aki az utamban lakik.
2014. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bármeddig. 22f
2014. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem a kilométerek számával van alapvetően a gondom, hanem azzal, hogy az utazás murva sok pénzbe kerül. Amúgy eddig a maximum 2000km volt, csak oda. Megérte.

24/N

2014. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tehát ha lenne pénzed/pénzetek utaznál/utaznátok hosszabb távokra is, akár még ha (addig míg ez be nem következik) nem is ismeritek a másikat? Pl. 1000 km repülővel?
2014. máj. 25. 22:04
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja, felülni valahova, úgy könnyű. Azt hittem, konkrétan mennyit gyalogolnánk le.
2014. máj. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

340 km

Neten ismertük meg egymást 4 éve azóta is tart a (pár)kapcsolat

Ha van pénz idő és lehetőség bármekkora távolság jöhet

2014. máj. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem a távolság a lényeg, hanem hogy mennyi idő oda eljutni, és hogy ezt az utazást tudom-e finanszírozni.

Ez az idő kb. egy óra, hogy bármikor találkozhassunk, ha szeretnénk. Mert a távkapcsolatnak semmi értelme, felesleges kínzás és önkínzás.

2014. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, valakiknél (ahogy hallom és olvasom nem is keveseknél), ez kicsit nem jelent problémát, náluk működik. A végén össze kell költözni, ennyi a titok.
2014. máj. 26. 17:30
 19/21 anonim ***** válasza:

Ismeretlenért nem mennék ki a város határain kívülre. De nem is nagyon jutna eszembe neten ismerkedni, másképpen meg nem tudom, hogy beszélnék meg ismeretlennel.

Ha már jó ideje kapcsolatban vagyok vkivel, akkor bárhova, feltéve hogy az adott helyen nincs háborús helyzet és biztonságban lennék... és lenne rá pénzem.

2014. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Európából Ázsiába, mert megismerkedtem interneten egy ottanival, aki olyan lett, mint a nővérem. Aki igazán számít, azért bármennyit ;3
2014. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!