Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volna a véleményetek a...

Mi volna a véleményetek a lányról?

Figyelt kérdés
Adott a következő helyzet: van egy 17 éves fiad, aki metál zenét hallgat és egy szülinapon összejön egy 15 punk lánnyal(első találkozás). Következő hétvégén a fiad már egyből nála alszik. Az első alkalomkor, amikor a lány elmegy hozzátok, egyből ott alszik. Mindemellett tegyükfel 10 alkalomból 5x részeg volt, amikor találkoztál vele(nem kizárólag nappal, általában szülinapok,koncertek után, majális stb.) mindemellett amióta a fiad együtt van vele, sokszor nem tudod hová megy. A fiad nemigazán mesél róla. Ezenfelül évfolyamelső, okos és kedves lány, de nagyon keveset beszéltél eddig vele. Mi a véleményed a lányról és arról hogy a fiad pont őt választotta?

2014. máj. 25. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Én nem engedném meg, hogy első alkalommal már ott aludjon.

Én ha 5x találkozom vele úgy, hogy részeg, onnantól kezdve nem érdekelne, és meg is mondanám neki, hogy szégyellje magát, hogy 15 évesen ennyi alkoholt iszik. Innentől kezdve a fiamnak is megmondanám mi a véleményem a lányról, és ha vele akar lenni, nem tilthatom meg, de a házba be nem teszi a lábát..

Szigorú vagyok?? Nem igazán, de durva ha egy 15 éves ennyit iszik, és ilyen hamar szétteszi a lábát..

Vajon minden fiúnál ott alszik első nap akikkel eddig együtt járt??

2014. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Az speciel tőlem is függne, hogy ott alszik-e a leányka, nem csak úgy megtörténne...

A metál és a punk rész szimpatikus, a részegeskedés nem. Nem hiszem, hogy intoleráns lennék, de azért 15 évesen ez ne legyen már normális. Nem ítélem el kapásból a kiscsajt, de ezt talán nem kéne.

A fiam lehet, hogy kicsit kiakadna, mert én kíváncsi vagyok és kérdezgetném. Mi az, hogy nem mesél róla? Nem hagynám annyiban, akár helyes ez, akár nem.

Ennyi alapján, ha nem tudok a lányról jóformán semmit, még nem lenne saját véleményem. De ha már ottalvós lányka, én már rég elbeszélgettem volna vele, nekem ez alap. Az állateledeles eladóval is elbeszélgetek, nehogy már a lánnyal ne, aki a házamban aludt a fiammal...

2014. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Én a lány szüleire lennék kíváncsi, ha okos stb. akkor csodálkoznék rajta, hogy mellette így él, és ezt engedik is neki.
2014. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Egy 17 éves vagány fiút már annyira nem féltenék egy 15 éves lánytól:)

Ha hülyébb lenne a fiam a csaj miatt,akkor tuti beszélnék a fiam fejével,hogy ez így tarthatatlan állapot.Amúgy meg hagynám,hogy hadd bontakozzon ki a kapcsolatuk,és majd megunja a fiam a csajt...vagy fordítva.Ha meg mégsem így történik,és hosszú kapcsolat lenne belőle,akkor örülnék is neki,főleg,ha a lány megváltozna.(Külsőleg)...

2014. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%
Vedd feleségül! ^_^
2014. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Alapból sem a fiam nem aludhatna ott a lány meg végképp nem nálunk, sóval ez elégé elképzelhetetlen.

Lányról max a, hogy buta tini, de a szüleiről inkább nem írok véleményt.

2014. máj. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

10-ből 5-ször részeg 15 éves létére és évfolyamelső? Azta...


Hát, én el sem tudnám képzelni sem a kiskorú, sem a felnőtt gyerekemet más, sokkal fiatalabb részeg gyerekek társaságában, valószerűtlen a kép, akár a részeges évfolyamelső nyolcadikos kislány.

Hol évfolyamelső? A detoxikálóban?

2014. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

A lány szüleiről még inkábbb meglenne a véleményem és ugyanúgy a fiú szüleiről is!

Nekem a lányom nem alhatna ott, de a fiú sem alhatna mindjárt első alkalommal a lánynál.

2014. máj. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

Honnan tudod, hogy évfolyamelső? Mutatta a bizonyítványát?


Nem lennék elragadtatva,ha a kiscsaj 10-ből 5-ször részeg lenne, de azért próbálnám megismerni, és talán egy kicsit terelgetni is, már amennyire lehet egy 15 évest.

Az ottalvás pedig megbeszélés kérdése, ha elengedem ott alhat, ha nem, akkor ne.

A másik: gyorsan elkezdenék beszélgetni vele a védekezésről és hasonló dolgokról, nehogy részegen véletlenül még egy unokát is összehozzanak neked.

2014. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Nos én nem engedném,hogy a 17 éves fiam egy 15 éves kislánnyal aludjon,és azt sem,hogy a kislány nálunk,elég nagy baj,hogy a szülei nem figyelnek rá,és túl hossz pórázon tartják,nagyon gáz az is,hogy iszik,az,hogy valaki évfolyamelső még nem jelenti azt,hogy intelligens is.Mindenképpen beszélnék a fiammal,hogy mégis csak egy 15 éves gyerekkel jár azért fogja vissza magát,és tegye Ő helyre,ha már a szülei ennyire tojnak rá.
2014. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!