Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vészhelyzet áll fent! De...

Vészhelyzet áll fent! De komolyan! Egyszerűen nem megy! Próbáltam diétázni de nem tudok lemondani! Ez már betegség!?

Figyelt kérdés
Légyszives ha valakinek van saját tapasztalata fogyókura téren vagy bármi tanácsa írja le mert nem megy nekem! 14 éves vagyok majdnem 90 kg ,itthon nem segítenek, a jobbnál jobb kajákat főzik itthon , csokik, csipszek nasiként és sose segítenek hiába mondom hogy ne kínálják mert fogyni akarok és abban a pillanatban nem tudom nekik elmagyarázni mert csak a kajára tudok gondolni hogy milyen jó lesz aztán pedig lelkiismeret furdalásom lesz ha eszek, nem érzem jól magam a bőrömben , minden álmom hogy vékony legyek...??

2013. nov. 12. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
ha minden almod az lenne akkor mar lefogytal volna ehez csak akaratero kell semmi mas
2013. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Ne zabálj ennyit.
2013. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Marha értelmes válaszok mondhatom
2013. nov. 12. 15:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit vársz?? Ez a válasz: NE ZABÁLJ MEG MOZOGJ!! Ha itt várod a szaros válaszokat, attól semmi nem fog változni.
2013. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó takarodj
2013. nov. 12. 15:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden álmod az, hogy vékony legyél, különben le tudnál mondani a zabálásról.

Itt vagyok én példának. Nekem még csak nem is ez az ami az életemben a legfontosabb, mégis tudom, hogy boldogabb lennék tőle, így ha elém raknak valami sütit és piszkálnak, hogy egyek belőle, akkor elég csak elképzelnem magam szép vékonyan és máris baromi könnyű megállni, hogy beleegyek.

Azt hiszed másokat nem kínálgatnak? Mikor én bejelentettem, hogy le akarok fogyni a párom hazaállított egy nagy zacskó nasival, hogy csak kedveskedni akar... Szerintem itt fognak megromlani.

Apósom pedig direkt rám akar tarhálni mindent, mert be akarja bizonyítani, hogy nem tudok lefogyni, nagyanyámról már ne is beszéljünk akinek a 120 kg-jával direkt jól esik ha minden találkozásnál megjegyzi, hogy "csak nem megint híztál?". Nah, ezek miatt már csak azért is le fogok fogyni! Már 10 kg lement és még kb 8 van hátra. Széles vigyorral a képemen fogok előttük vonulni a szűk, csini rucimban ha sikerül.


Mindenki vékony akar lenni, de ez így önmagában nem elég. Biztos voltak akik piszkáltak, vagy talán te sem érzed olyan jól magad nyáron a standon, vagy ha nem tudod megvenni azt a ruhát ami baromira tetszik, mert nincs a méretedben vagy valami.

Az járjon az eszedbe, hogy mi az ami kimondottan dühít abban, hogy kövér vagy.

Keress magadnak igazi motivációt! Úgy sokkal könnyebb!

2013. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nini itt az első normális válaszoló! Tényleg el kell kezdjem mert ennek nem lesz jó vége!
2013. nov. 12. 15:48
 8/14 Vree ***** válasza:
Első világbeli problémák :p
2013. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet velem. Pedig én ha úgy nézzük vékony vagyok. De nem érzem magam annak, félek, hogy hízok, mert nekem is itt felajánlanak mindenféle földi jót, és ha az ember hazaballag 4-kor, elég éhes.

Fokozatosan próbálj lemondani róluk, vagy számold a kalóriákat, akkor (állítólag) mindent lehet, ha nem léped túl.

2013. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A fiam járt így. Én meg mire felfogtam, késő lett... gratulálok magunknak.

Beírattam konditerembe, de nem sok haszna lesz, ha nem csinálja, amit mondanak neki, és főleg, ha úgy eszik, ahogy eddig.

Viszont magam részéről nem veszek többet pop-cornt, meg kekszet, meg most a joghurton gondolkozok, mert abból eszek annyit, amennyit lát. Nekünk - ha nem is kínáljuk - nagyon nehéz rászólni, ha látjuk, hogy kajáért megy, mert egy szülőnek az is funkciója, hogy etessen, érted?


Valahol neked kell, hogy beteljen a pohár, hogy jobban akarj megállni a hízásban, mint megenni az aktuális kaját. Meggondolni, hogy kevesebb is elég.

Egyél lassan, nagyon rágd meg. Koncentrálj a kajára, ne egyél olvasás és egyebek alatt. Húzd el a kajálás idejét, de kevesebb étellel. Írj egy listát, hogy mit szeretsz, abból szedd ki, ami marhára hizlal, és azt felejtsd el, vagy nagyon ritkán vedd magad elé.


Utoljára: hidd el, hogy mikor elindul a fogyás, elkezded élvezni az új életed. Mozogj sokat, sportolj valamit, ha nincs más, akkor menj ki és gyalogolj gyors tempóban egy órát, vagy háromnegyed órát. Jót fog tenni a levegő is, a mozgás is, hidd el.

És ne törődj másokkal.

2013. nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!