Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt joga ezt tennie?

Volt joga ezt tennie?

Figyelt kérdés

Ma öt barátnőmmel bementünk egy Rossmanba,s az egyik barátnőm véletlen lelökött egy napszemüveget s elment. Én az ékszereket nézegettem tovább s egyszer csak megszólal a biztonsági..

-Ő:Ha levered nehezedre esne meghajolni??

-Én:Ha én vertem volna le felvenném de nem én vertem le!!

Nagy nehezen aztán lehajolt s felvette..de ez nagyon ciki volt a barátnőim előtt azóta mindig erről beszélgetnek..


17/l



2014. jún. 3. 17:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Hát a barátnőim is engem védtek tehát..

S nem volt kínos,egyikőnknek sem :P

2014. jún. 3. 18:18
 12/33 anonim ***** válasza:

kérdező: nagyon gáz a felfogásod :D ez még 13 14 éves lányoknál azt mondom oké...

"a barátnőim előtt azóta mindig erről beszélgetnek.." wtf?! o.o


Biztos beleszakadtál volna ha felveszed a napszemüveget...Én felszoktam venni ha látom hogy valami a földön van és nem foglalkoztat ki verte le...nevetséges hogy így gondolkodsz (meg a barátnőid is:)

2014. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nem baj drágám, majd felnősz egyszer. :)
2014. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Te jószagú atya...

Ez most komoly? Nehezedre esett volna felvenni, mert nem te verted le? Miért, nem hajlik a derekad?

Elmondom mi lett volna, ha megteszed ezt a hatalmas szívességet a Barátnődnek!! Elmondhatnád magadról, hogy figyelmes, és udvarias vagy. Mondok példákat is, hogy egyszerűbb legyen befogadnod ezt a tudományt. Hasonló, amikor egy férfi előre enged az ajtóban. Vaaagy, amikor látod, hogy anyukádnál van 3 szatyor, nálad egy se, ezért átveszel tőle egyet-kettőt. Vagy amikor látod, hogy valaki leejti az utcán mondjuk a pénztárcáját, te meg utána viszed.

Ezeket mondjuk 4 éves korban tanítják, de sose késő elkezdeni. Ha elkezd valami derengeni, tégy egy szívességet, és add át ezt a hatalmas tudást a barátnőidnek is, hátha még nincs minden veszve.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen, teljesen jogos volt a biztonsági reakciója.

2014. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Ilyen idióta kis pi csá kat be sem lenne szabad engedni a Rossmanba!


Úgy sincsen pénzetek és valószínűleg csak lopni jártok oda amúgy is!!

2014. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Óvodai szinten még elmenne amit műveltek. Ha felveszed, az 3 mp-be telik, megcspórolod a veszekedést, a kérdésed, de még az én válaszomat is.
2014. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
en kb felvettem volna, de kozbe annyit mondok, ne haragudj nem en voltam, o is ember
2014. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Lopni?! Már megbocsájts!! Ki az aki lop te ******!! Volt pénzünk ha tudni akarod!! De ne is akard...mondj csak véleményt.. -.-
2014. jún. 4. 07:36
 19/33 anonim ***** válasza:
63%
Tuti hogy nem 17 vagy, max. 12. A biztonsági őr teljesen jogosan szólt. Egy kis elkényeztetett bunkó csitri vagy, aki ráadásul a korához képest nevetségesen viselkedik. Remélem nem szaporodsz.
2014. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Mondd kedves kérdező, ha én is a barátaimmal lettem volna ott, és az egyik barátom lekever neked egy hatalmas pofont, mert megérdemled, majd elfut, de én ott maradok, ugye engem nem ütsz meg? Nem én vertem le neked egyet ;)
2014. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!