Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt joga ezt tennie?

Volt joga ezt tennie?

Figyelt kérdés

Ma öt barátnőmmel bementünk egy Rossmanba,s az egyik barátnőm véletlen lelökött egy napszemüveget s elment. Én az ékszereket nézegettem tovább s egyszer csak megszólal a biztonsági..

-Ő:Ha levered nehezedre esne meghajolni??

-Én:Ha én vertem volna le felvenném de nem én vertem le!!

Nagy nehezen aztán lehajolt s felvette..de ez nagyon ciki volt a barátnőim előtt azóta mindig erről beszélgetnek..


17/l



2014. jún. 3. 17:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Pontosan nem te vertél le egyet :PPPPPPP
2014. jún. 4. 18:11
 22/33 A kérdező kommentje:
S a tanáraim szerint is nekem volt igazam besült ;)
2014. jún. 4. 18:11
 23/33 anonim ***** válasza:
Figyelj, tök mind1 kinek hogy adod elő, éretlen buta kis hisztis p*csa vagy. Ezen semmi és senki nem változtat.
2014. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Hisztis pi*** max. te vagy ;) A barátnőimmel nekünk volt igazunk :)
2014. jún. 5. 15:27
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj te szerencsétlen nyomorult. (kénytelen vagyok ezt mondani az olvasottak alapján) Ha látod, hogy valakit elütnek az utcán, akkor le se szarod és mész tovább mert nem te voltál? Nem egy súlycsoport a két ügy de a lényeg ugyanaz. Szánalmas vagy.
2014. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Szánalmas s nyomorult maximum te lehetsz..egy emberi életet egy átkozott napszemüveggel nem lehet össze leverni -.-" De légy okos örülj :)
2014. jún. 5. 22:24
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem, de ha a hozzáállásodat vesszük, ott is vígan továbbsétálnál.
2014. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen buta 17 éves létedre? Annyi pofotn kopsz még kapni az élettől a nagyképűséged miatt. Nem volt igazatok, mert az emberi kúltúra az kivánja hogy felveszed és nem csak mész tovább. De benned nincs kúltúra, csak saját magad számít, csak az ami neked jó, semmi más. És engem ne p*csázz le, mert körmöm alatt a piszok se vagy.
2014. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A barátnőd miért nem vette fel, ha már leverte? Ha meg nem vette észre, akkor miért nem szóltál neki?
2014. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ilyen agyhalott társaságot... Nem csoda, ha a tanár is inkább igazat ad, minthogy ilyen csökött agyú szerencsétlennel vitatkozzon. Utóbbi sok energiába kerül, és teljesen felesleges. Na, akkor legyen neked igazad, nagyon okos kislány vagy! Remélem most boldog vagy, és vállon veregeted magad, milyen ügyes voltál, és milyen csúnya, gonosz bácsi volt az a biztonsági őr. A kérdést Júni 3-án írtad ki, és tegnap is hozzászóltál, ez nálam 3 nap. Vagyis 3 napja ezen pörögsz, kérdezgeted, hogy neked van-e igazad, ahelyett, hogy felvetted volna, ami kb. 3 sec., és 2 Kcal. Nem csak az élethez vagy rettenetesen buta, de ezek szerint a fizikához is. Ez esetben remélem legalább szép vagy, mert más fegyvert sajnos nem kaptál a természettől. Örülj a győzelmednek! :)
2014. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!