Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha barátom unokahúg...

Mit tegyek ha barátom unokahúga féltékeny?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy a barátomnak van egy unokahúga de ő nagyon féltékeny szinte mindig azt akarja hogy a barátom csak vele foglalkozzon. Kitalálták hogy a barátomékat meghívják egy hétre hozzájuk. De barátom engem is akar vinni oda de ezt nagyon nem tartom jó ötletnek hogy elmenjek mert én előre látom hogy az lesz hogy kisajátítja magának mert ugye ha már odamegyünk vele is kell foglalkozni de akkor én viszont már le leszek sz*rva és szét unom a fejem 1 héten keresztül.De felhoztam a barátomnak hogy mi volna hogy ha én nem mennék mert úgy is ha én ott lennék mind a két féltől durcizás várható és erre mondta hogy akkor megharagszik
2014. jún. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Csókold meg!
2014. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
te meg csókolj meg mást ;)
2014. jún. 11. 13:37
 3/4 anonim válasza:

Mondd neki,hogyha megharagszik akkor járjon az unokahúgával téged meg felejtsen el,ennyi.


Amúgy szerelmes belé a kiscsaj,vagy mi a fa?

2014. jún. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs 14 éves a csaj és álítólag van barátja.
2014. jún. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!