Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 évesen mi kell legyen egy...

16 évesen mi kell legyen egy lány álma, vahy mi (k) a legfontosabb dolog/ dolgok az életében? Sulin kíül :D

Figyelt kérdés
Szüksége van-e ilyenkor már pasira? Már az első csóknak el kellett-e csattannia? a családjával kell-e nyaraljon? Dolgozzon-e nyáron? Járjon-e táborokba? stb?
2014. jún. 18. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más!

pasi: nekem nem volt szükséges, még gyereknek éreztem magam, persze érdekeltek a fiúk, de huszonévesen lett komoly kapcsolatom

csók: már megtörtént, de ha nem, abban sincs semmi rossz

családi nyaralás: felnőttként is szívesen nyaralok a családdal és barátokkal is, nem kor függő

munka: dolgoztam, mert nem nagyon volt pénzünk és így gyűjtöttem ruhákra, szórakozásra, nyaralásra

tábor: jó buli lehet, én sose voltam

a legfontosabb dolog: tanulás, mert ez meghatározhatja a jövődet

2014. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önálló véleményed, és ne az számítson, hogy pár hozzám hasonló idióta mit ír neked az interneten!
2014. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van önálló véleménye, csak most egy felmérést szeretnék készíteni, hogy kinek mi a véleménye erről :9 köszeönöm a választ :) és még szükségemlesz más válaszaira is :D
2014. jún. 18. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

16 évesen érdekeltek a pasik, de nem volt rájuk szükségem és nem vágytam kapcsolatra, inkább csak olyan "megnézős" szinten érdekeltek. :D Az első csók már elcsattant akkor.

A családi nyaralás nálam mindig kimaradt, a szüleim mindig dolgoztak, de ha mentünk volna, az sem lett volna nekem ciki.

Diákmelózni 17 évesen kezdtem, de 16 éves koromban már kerestem nyári munkát csak nem kaptam. :D

Táborokba már nem jártam 16 évesen, nálam ezek kicsit korábban zajlottak, úgy 11-14 éves koromig minden nyáron, de sajnos később már nem.

Remélem tudtam segíteni. :)

18L

2014. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pasi: szükségem lenne de nincs :D

csók: nem volt

nyaralás: mi családdal nem szoktunk nyaralni járni, de ha mégis, arra szívesen megyek... bár azért jobb barátokkal

munka: mindig is alig vártam hogy 16 legyek és dolgozhassak végre, szóval IGEN :)

tábor: szerintem jó dolog, szoktam menni:))

2014. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, lemaradt:

legfontosabb dolog+álom: boldogság, jó környezet, sok-sok élmény :)

2014. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 évesen csak egy dologra koncentráltam: orvosi! nem érdekeltek a pasik, sőt szerintem csak a bio könyvekből tudtam, h léteznek. Csók? Ugyan! Nem érdekelt! Nyaranta kisegítettem a nénikémnél, akinek cukrászdája van és mellette tanultam. Táborba akartam menni, de a szüleim nem hagytak. Nyaralni pedig nem jártunk, mert nem volt rá pénz.

Az eredmény: bejutottam az orvosira, van pasim (18 éves koromban szereztem véletlenül) és én nem bántam meg, h (mások szavaival élve) ilyen "szigorú" tizenéves életkém volt.

22/L

2014. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!