Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiu-lany baratsag? Meg akkor...

Fiu-lany baratsag? Meg akkor is ha a fiunak van baratnoje akit ez a dolog zavar?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 eve egyutt vagyok a baratommal es par honapja jelentkezett az a dolog, hogy elkezdett lany osztalytarsakkal joban lenni.Eleinte nem zavart de kezdtem ugy erezni veluk tobbet van mint velem..szova tettem a dolgot es hisztisnek es feltekenynek nevezett a baratom es ezzel le is zarta a temat.Ha iskolan kivul nem csak heti egyszer talalkoznank akkor nem lennek feltekeny..de nem er ra sosem.(sportolo szoval tenyleg nem er ra)Hetvegente a baratnoivel megy inni meg szorakozni..en nem szivesen megyek mert nem kedvelem a lanyokat es ok sem engem..rosszul esik mert ugy erzem oket valasztja helyettem, nem erti meg mennyire zavar.(pl. Egy buli utan az egyik lanynal aludt egy masik haverjaval engem senki nem kerdzett ,hogy zavarna-e vagy sem..)Nekem nincsenek fiubarataim nem is nagyon lehetnek mert termeszetesen ot zavarna es csak bajt okoznek vele...neki barmit lehet nekem semmit.Szerintetek mit kellene tennem ebben a helyzetben? Fogadjam el a baratnoit es vegyuljek veluk? Vagy bizzak a baratomban es engedjem el veluk bulizgatni? Nagyon szeretem akarmilyen szemet velem de mar nem birom idegileg sokszor..kerlek adjatok tanacsot :( 18/L
2014. jún. 12. 23:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki hogy kicsit gondolkozzon már el a dolgokon. Szerintem ha lehisztisez vagy bármi akkor is kommunikálni kell. Mondd el neki mit érzel, és ha barom módon reagálja le, akkor szerintem ennek vess véget. Mert ez így elég gáz.
2014. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Enis gondoltam ra, hogy ha 0 tiszteletet tanusit felem akkor nincs tobbe keresnivalom mellette..de keptelen voltam a szakitasra.Mindig mondogatja, hogy szeret es ha kettesben vagyunk minden oke..de jonnek a baratnok es akkor ismet jon a vita, veszekedes..:( szoltam beki, hogy az is eleg zavaro, hogy viberen a kozos kis csoportjukban allandoan beszelgetnek..erre a lanyok elkezdtek utalni, hogy miert korlatozom oket a baratkozasban :D
2014. jún. 12. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat, semmiképp sem egészséges. Teljesen figyelmen kívül hagy, aztán ha van kedve hozzád, akkor veled foglalkozik és nem engedi/engedné ugyan azokat a dolgokat neked, mint amiket ő maga megtesz.

Most választhatsz, hogy még bírod pár hónapig, évig mellette, esetleg meg is bocsátasz neki pár megcsalást, mert szinte biztos, hogy sor fog rá kerülni és arról is meg vagyok győződve, hogy megbocsátanál neki, vagy szakítasz és keresel valakit, aki viszont szeret, igyekezne minél többet veled lenni és nem csak úgy tart, mint egy kutyát (mert most ez a helyzet egy kis túlzással).

2014. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazat adok a tobbieknek, ez nem hangzik tul jol, ennek nem igy kellene mukodnie egy jo kapcsolatban. Plane, hogy elnyom teged (nem lehetnek fiu barataid? szemet veled? hisztinek hivja a problemadat?). Aki igazan szeret jobban megbecsul Teged.

Aztan ilyen pasi utan nehogy sirjal!;)

2014. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak lány barátaim vannak, és egy csaj kedvéért se mondanék le róluk…

DE énse szólók bele milyen srácokkal barátkozik.

Nem túl normális a barátod, én szakítanék.

2014. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt az a gond, hogy neked előírja, hogy nem lehetnek fiú barátaid, ő meg a lány barátaival lóg állandóan.

Na azért szakítanék azonnal, mert nyilvánvalóan le vagy uralva.

2014. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!