Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy átlagos, nem modellszerű...

Egy átlagos, nem modellszerű megjelenésű embernek hány jó csajhoz kell az utcán odamennie, vagy online megszólítania, hogy egy szex összejöjjön?

Figyelt kérdés
Én még sosem mentem oda, de van olyan ismerősöm, akit már legalább százszor elküldtek. Ez a csajozás normális módja, hogy normálisan beszélgetni próbál az illető, aztán meg a van barátom, vagy valami elutasítás következik és oda kell menni a kétszázadik következő csajhoz próbálkozni?
2013. okt. 29. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem csak megd*gni akarná őket akkor nem küldené el 200. 10ből 1el általában ellehet beszélgetni akkor is, ha nem vagy jóképű, mert legalább van merszed odamenni hozzá. Ha az első pár mondatból mosolyt csalsz az arcára akkor meg már is megvan a jó benyomás.
2013. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10-ből 1-el lehet beszélgetni, de ez nem jelenti azt hogy ebből lesz bármi. Meg mi mást akarjon egy fiú mint szeretkezni egy lánnyal, beszélgetni vele, meg levelezni mint egy nyugdíjas?
2013. okt. 29. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Online meg ha annyit ír hogy "Szia István vagyok szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni" vagy valami hasonlót, abból nem tudom hogy jön le az neked hogy csak meg akarja dugni. Kíváncsi vagyok te mit írnál, és hány találkozót tudnál összehozni 10 levélből.
2013. okt. 29. 21:41
 4/5 anonim válasza:

Az elsőnek van igaza. Hidd el, a legtöbb lány hamar leveszi, ha csak meg akarják dugni. És onnantól elkaszáltad magad nála. Ez amúgy sem statisztika, h meg tudnánk mondani, h hány lányt kell ahhoz megszólítanod, h összejöjjön egy éjszaka. De a kis részeg tiniribik között biztosan találsz könnyen kaphatót. Már ha beéred ilyen silány minőséggel. Ha nem, akkor többet kell teperni, h egy olyan lányt kapj meg, akivel igazán megérni együtt lenni. Remélem, h te is minél előbb találsz egy ilyen lányt magadnak, akit nem csak megdugni, hanem szeretni is akarsz.

22/L

2013. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ti hülyeséget beszéltek, mert aki beszélgetni akar azt is elküldik.
2013. nov. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!