Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a melegházas...

Komlós Henrietta kérdése:

Mi a véleményetek a melegházasság engedélyezéséről?

Figyelt kérdés

Az államnak alapvetően három lehetséges válasza lehet erre:


1. Ragaszkodik a hagyományos házassághoz és minden mást tabunak tekint.


2. Engedélyezi a melegházasságot, de akkor engedélyeznie kell a poligámiát, vagy a hagyományostól eltérő egyéb házassági formákat is.


3. Nem foglalkozik a kérdéssel, nem biztosít különleges jogokat a házasfeleknek, így senkit sem ér sérelem.



2014. jún. 25. 11:13
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%

"aki a szépérzéket előbbre helyezi más ennél sokkal alapvetőbb igényénél, az az én szememben erkölcsi hulla"


bárcsak többen gondolnák így...

2014. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg!

Vezessük be a poligámia új formáját, ahol egy feleség van, és 5 férj. Ez is belefér nem? A férfiak ezt hogy viselnék? Ez a forma vajon miért nem létezik még?


Szerintetek ez tényleg normális irány? Ez a nagy tolerancia? Amikor megengedjük, hogy semmi ne maradjon normális? Persze mi a normális.


Hát szerintem ez biztos nem.


- a fiúkat és a lányokat egyre nehezebb megkülönböztetni.

- szoknyát és magassarkút terveznek a férfiaknak is.

- a nevekről már el se lehet dönteni, hogy melyik nemhez tartoznak.

- azon gondolkodunk, hogy házasodhatnak-e a melegek, és a többi abnormális /jöhet a 0, akkor se tartom normálisnak/ családi közösség, ahol a gyerek még csak hírből se fogja ismerni, hogy hogy lenne "egészséges".

- már minden fiatal ha meleg ha nem kever mindkét nemmel, mert menő. Ha mást nem megpróbálja, mert ciki heteronak lenni.


Szerintem ez abszolút nincs rendjén. Lehet megkövezni, és maradi begyöpösödött bunkónak tartani, de úgy gondolom, hogy nem azért lettek nők és férfiak, /valamint az utódokhoz is két nemre van szükség/ hogy valami abnormális újnak titulált eszme szerint mindent büntetlenül felrúgjunk.

Semmi nem lesz a felnövekvő generációból így.


Ez így tényleg rendben van?

2014. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%

Azt ahol több férj van, azt poliandriának hívják, és igen, pl. Tibetben ez normális volt.

Engem nem érdekel, hogy valakinek a heteroszexuális monogám kapcsolat az etalon, őt se érdekelje, ne szóljon bele, hogy sokaknak viszont nem ez a mérce, más az értékrendje. Mert bizony nem csak egyféle, keresztény gyökerű értékrend létezik.

2014. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen mértékű népességfogyás mellett még ösztönözzük a felnövő generációt, sugalljuk nekik a melegházassság engedélyezésével, hogy homárnak lenni normális? Hát NEM!
2014. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
A melegek is vállalnának gyereket, de ahogy a heterók nem vállalnak egy ilyen országban, a melegek még inkább nem mernek!
2014. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
18%

Na ez a következő aggály, hogy a melegek vállalnak gyereket. Ne már!

Nyilván szívja ezt magába születésétől fogva. Borzalom, hogy egyesek számára mi fér bele a normálisba.

2014. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
29%
Kit érdekel? Ne is merjenek! Csodaszép gyerekkora lenne. Te felnőnél egy olyan családba, ahol anyu seggberakja aput a 20centis pömpölőjével? Itt lassan a normális ember a deviáns.
2014. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

12:

Nézd a jó oldalát, legalább megkapod a napi szörnyülködés adagodat.


14:

Mert szerinted ha üldöznénk a melegeket, akkor több gyerek születne? Szerinted jobb, ha inkább gyereket csinál, és boldogtalanul neveli fel egy hetero kapcsolatban, hogy frusztrált, beteg felnőtt legyen?

2014. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

17:

Nem, azzal, hogy te meg akarod mondani, hogy mások mit csinálhatnak az ágyban, továbbra is te maradtál a deviáns, nem pedig a normális emberek, akik a saját szexuális életükkel foglalkoznak, nem máséval.

2014. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
21%

17-el tökéletesen egyetértek. Tényleg úgy jön le az egész, mintha én lennék a világ legrosszabb embere, én lennék deviáns azért, mert ezt nem tartom elfogadhatónak.


Az, hogy ki mit csinál a négy fal közt nem érdekel, de amikor két meleg egymást falja az utcán, az igenis zavar. Maradjanak otthon.

A melegfelvonulásokat se értem, bár lassan elgondolkodtató, hogy nekünk heteróknak is fel kellene néha napján vonulnunk, hogy hahó még létezünk.

2014. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!