Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, és bulikba...

18 éves fiú vagyok, és bulikban ahova szoktam járni, mindenki sokat iszik, de én viszont nem. Azért mert sportolok és azt fontos számomra. Akkor én már nem is vagyok ember?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 15:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
tudod kérdező rosszul látod. SENKI nem oltott be azért, mert nem iszol, mindenki a hülye megfogalmazásodon van fennakadva és ezért oltogattak. Nem azért mert nem iszol -.-
2014. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Köszi, de ma már nem veszek semmit a számba, már vacsoráztam! :)

Láttam már néhány rosszul megfogalmazott, vagy értelmetlen kérdést, de ez pont hogy nem tartozik közéjük.


20-as: köszönöm! Biztos elkezdték nézni a belinkelt videókat, azért lett nyugi. Vagy a tv-macit :)

2014. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Itt a videjós... :)

És igen a 86%-nak igaza van..

Akartok egy szösszenetet valaki életéből?

Bulikirálynő volt, Ő volt az atya Isten, mindenki térdre ugrott ha meglátta, (vagy legalább is azt hitte) nem volt, hétvége se hétköznap, hogy ne buliba piázott volna...

Mikor ráébredt, hogy gáz, és hogy egy barátja sincs csak ivócimborái, magányos közöttük, és egy hányadék...

Leállt és rendbe rakta az elsz..rt életét, agyzsugorítótól agyfürkészik, hogy kiheverje amit az anyjáék bele vertek, és sikerült...

Ívó cimbora telefon hívása a múltból: -Hé szívó (ez lennék én) gyerünk party van!

-Mire én :-Már nem iszom!

-Mi az, hogy nem ekkora sz@r ember vagy? Tanuld meg egy életre aki nem iszik az senkit se érdekel, az egy 0!


Mire én bebizonyítottam, hogy nem így van, talpra álltam és minden jó lett...

És azt kívánom a kérdezőnek soha ne higgye el senkinek, hogy pia nélkül, már nem is ember, ember Ő csak más az értékrendje, nem fizetett olyan drága tanuló pénzt mint én...

Úgye így már nem is hüjje a kérdés? :))

2014. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Okés,majd következőleg magyarázatot is írok mellé,azok számára akik nem tudják felfogni,köszi,hogy rávilágítottál erre a hibámra.
2014. júl. 4. 20:36
 25/29 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra! ;-)
2014. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
:)
2014. júl. 4. 20:45
 27/29 anonim ***** válasza:

Nyugi, jól csinálod. Manapság ritkaságszámba megy az ilyen egyéniség. Más a divat.

Látom, h nagyon szivedre veszed a kritizáló kérdéseket. Ne reagálj rájuk, csak azért beszélnek igy veled, mert "kimutattad a gyönge pontod" vagyis az érzékenységed, bizonytalanságod. Ezt az emberek még fórumon keresztül is észreveszik.

Vagy cs azért tetted fel a kérdést, h önigazolást nyerj?

2014. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Valaha sportember voltam. Kosárlabdázó, jó magas. Én azonban "ember" akartam lenni a falusi paraszt barátaim szemében, és inni meg cigizni kezdtem! Később, a városban és az egyetemi évek alatt is folytattam. Mára már nem vagyok az az ember aki voltam. 23 év után sikerült csak leállnom! Nagy árat fizettem érte!

Mindezt a "barátok" miatt.

Ha egyszer "elkap az ékszíj", véged van.

Te inkább válaszd a sportot!

2014. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen,valószínűleg az önigazolásomért írtem ki:)
2014. júl. 5. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!