Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig vagyok fontos, amíg nincs kapcsolatuk? Ti észrevettétek, hogy sok ilyen ember van?

Figyelt kérdés
Ismerőseim barátaim stb, amíg nem volt kapcsolatuk, addig jó voltam nekik, de miután lett valakijük, azután már nem érdekeli mi van vele élek-e még stb.
2013. márc. 30. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ohh.. ismerős a szitu.. de az a helyzet, h ezek NEM barátok, ezek átmeneti ismerősök, felszínesek. mellőzni kell őket, jobb is h kiléptek az életedből. olyan emberek társaságát kell keresned, akik megtisztelnek az idejükkel akkor is, amikor van vkijük.
2013. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer fel kell nőni, a család, a párod fontosabb, mint egy barát. Ha majd gyerekeid lesznek, nem az lesz a legfontosabb dolog az életedben, hogy mit csinál per pillanat a barátnőd/barátod, nyilván ez ennek az előszele. Én úgy érzem nekem már nincs szükségem arra, hogy napi, heti szinten társalogjak a barátnőimmel. egy hónapban 2x találkozunk, tökéletesen elég, nevetgélünk, de semmi több. Amúgy az intim dolgaimat csak a párommal beszélem meg, másra nem tartozik, mert abból csak rossz sül ki, ezt már megtanultam!
2013. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős, de ezeknek a kapcsolataik se fognak sokáig tartani, mert ha a baráti kapcsolataikat nem képesek ápolni, akkor egy párkapcsolatban, ahol még jobban oda kell tenni magad, az pláne nem fog sikerülni. Ha pedig 2 ilyen ember összeakad, akkor nem biztos, hogy szétmennek csak szépen eléldegélnek egymás mellett, mert félnek, nehogy egyedül maradjanak, ami rosszabb.
2013. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így szokott lenni, felületesek az emberek, a kapcsolatok...
2013. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez a normális, a párjuk fontosabb, mint egy barát és ez nem felületesség.
2013. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!