Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kérlek SEGÍTSETEK, mit tegyek?...

Kérlek SEGÍTSETEK, mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
11.-es vagyok van egy lány most végzős nagyon tetszik, rá írtam facebookon de válaszra se méltatott, pedig a fb. visszajelezte hogy "látta". Ennek ellenére írjak rá még egyszer?- Biztassam érettségi ügyben? Vagy ne írjak rá? Ma ballagott el és már soha nem fogom látni :( Egyáltalán szerintetek van esélyem? még sose volt barátnő? - és attól tartok ez is csak csalódás lesz mint a többi.

2014. máj. 1. 00:35
 1/7 anonim válasza:
ha nem ír vissza akkor nem érdekled hagyjad
2014. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jav: barátnőm*
2014. máj. 1. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem menj vissza WOW-ozni, ezt a p*na témát úgy látszik nem neked találták ki :)


De hogy ne legyek bunkó mert alapvetően kedves és aranyos vagyok: ha látta és nem ír vissza az nettó paraszt dolog, az ilyet -már megbocsáss- de leköpni sem érdemes.

2014. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
jártok és nem ír vissza: első voltam
2014. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz az időzítés... Előbb kellett volna vagy érettségi után, így, hogy nyakig el van borítva nem a legjobb ötlet.
2014. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha látta és nem írt vissza, akkor kész tények előtt vagy. Nem tudsz semmit csinálni. Ha újra ráírsz, akkor még kínosan is kijöhet, gáznak is találhatja.


Soha ne alázkodj meg egy nő előtt. Látta, nem írt vissza. Menjen a fenébe. Tovább ezen nem kell agyalni. Ők sem szeretik, hogy az kuncsorog utánuk, akit figyelemre se méltatnak. Szóval hagyd.

2014. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!