Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, és bulikba...

18 éves fiú vagyok, és bulikban ahova szoktam járni, mindenki sokat iszik, de én viszont nem. Azért mert sportolok és azt fontos számomra. Akkor én már nem is vagyok ember?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 15:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ez egy olyan oldal, ahol normálisan kell feltenni a kérdést, különben félreérthető. Miért nem ezt kérdezed?


A válasz: Igen, különc vagy, de szerintem ezt te is érzed, különben nem tetted volna fel a kérdést. Különc vagy, magyarul nem vagy benne a nagy többségben, de ez NEM baj.


Ennyi. Értelmesen kell feltenni a kérdést.

2014. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Segítek mondani!


https://www.youtube.com/watch?v=9yk2pr-lUYo&src_vid=5K_Lqrt4..



https://www.youtube.com/watch?v=5K_Lqrt44mw&feature=em-share..



És ezt egy olyan valaki ajánlja a figyelmében minden beszólogatónak, akinek Espera van a fenekibe!! :))

2014. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%

En is sportoltam evekig es komolyan is vettem. Aki emiatt lenez, m nem iszol a bulikban, az egy idiota...meg a sok komolytalan es bunko valaszado is az, akik nem ertik meg, h ez lehet kerdes.


Legyen egy kicsit tobb onbizalmad es legy buszke arra, h sportolsz es allj ki magadert! ;)

2014. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagy különc. Sokan fogják vissza magukat a sport miatt, sőt csak úgy szimplán nem isznak, vagy nem sokat bulin. De a kérdést én sem értem. Minek kell ezt megkérdezni? 18 évesen már biztos vagy azon a szinten, hogy ne akadj fent ilyen felesleges körökön mint megkérdezni, hogy furcsa e ha nem iszod le magad egy bulin. Ha sokan megszólnak az természetes, egy sör után mindenki értelmetlen piszkálódásba kezd és a "nem iszom"-ság egy tipikus egész este szekálnak vele dolog. Szóval gondolom jobb ha hozzászoksz.
2014. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%
Tudjátok ha nem tetszik egy kérdés,akkor nem sértegetni kell a kérdezőt.Annyit kell tenni ha nem tetszik hogy nem válaszolsz rá.Különben te sem vagy több ha gí reagálsz sőt ellenkezőleg.A kérdező föltett egy kérdést,nem kötelező rá válaszolni.
2014. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igazából azért tettem fel ezt a kérdést ide,hogy megnézzem,hogy azokon az embereken kívül,ez a közösség(ti),hogyan fogtok vélekedni erről.Fel voltam készülve arra,hogy majd jópár ember "beót" ezért.De sebaj most legalább megmutatták,hogy ők a faszagyerekek,gratula.Aki pedig értelmesen válaszolt,annak köszönetem:)
2014. júl. 4. 19:41
 17/29 anonim ***** válasza:

Véget ért az általános iskola, most fent lehet maradni akár este 7-ig is, ezért aztán beszabadultak ide is a 30 alatti IQ-val rendelkező kis troll nyomoroncok. Mert a szerelem/szex témakör alatt már kiélték a beteges vágyaikat, szóval most lehet a kérdezőket sértegetni. Ha ebből áll nektek az élet, akkor csak gratulálni tudok.

Tisztelet a kivételnek!

De amúgy nyugodtan lehet lepontozni, mert mást úgysem tudtok és kb ennyit és értek - hogy klasszikust idézzek :)


Kérdező! Ha nem akarsz inni akkor ne igyál ez ilyen egyszerű. Aki nem érti meg, hogy a sport fontos dolog számodra, és emiatt hanyagolod az alkoholizálást, az nem is igazi barát.

2014. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
# 17 Ne vedd észre, hogy csak sajnáltatja magát. Szerintem vedd a golyóit is a szádba.
2014. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
#18 as te is eléggé sötét lehetsz...de semmi gond:)
2014. júl. 4. 20:02
 20/29 anonim ***** válasza:

A 17-szuper volt...

Én melletted vagyok,és több fiatalnak kéne így gondolkozni...

De azért figyelted mikor a a videót kitettem milyen csend lett? ;-)

2014. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!