Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kimenjek vagy ne?

Kimenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
Feladtam egy könyvet apróhirdetésben, és valaki jelentkezett rá, hogy személyesen elvinné. E-mailben beszéltünk, először megállapodtunk egy helyszínben, aztán tegnap délelőtt azt írta, hogy ma ráér, mondjak egy időpontot. Én pedig visszaírtam, hogy ma 12-kor legyen. Azóta nem írt semmit, és nem tudom, olvasta-e egyáltalán és ott lesz-e. Telefonszámot nem adott meg, neki van meg az enyém. Kimenjek így? Kb. 45 perc az út, biciklivel kell mennem, és esik az eső. Ha jó idő lenne, tuti kimennék, de így nem tudom.
2014. júl. 12. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Ne, írj neki még egy emailt, hogy nem válaszolt, nem tudod, hogy megkapta-e. Ha mégis jó hívjon fel, írjon vissza.
2014. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!