Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kisgyerekesekkel találkozto...

Ha kisgyerekesekkel találkoztok és várják, hogy gügyögjetek neki akkor ezt, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Egyre több volt osztálytársamnak van gyereke, előbb utóbb össze fogok futni velük, mert ez egy kisváros. Én nem tudok gügyögni, meg dícsérgetni, meg amúgy is utálom a gyerekeket.

Mit csináljak, köszönjek, hogy sziasztok, aztán menjek tovább?


2014. júl. 15. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi a t*köm az a gügyög szó?
2014. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyugyogni? Az meg mi? Tan fogyatekosok?
2014. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
80%

Nem gügyögök, magamból nem csinálok hülyét, a baba meg nem kisállat, hanem ember.

Ha nem jön szívből a dícséret, valóban kedves köszönés után menj tovább, nem kell színlelni, csak hülye maradsz.

2014. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell gügyögni, udvariasságból megdicséred az anyukának, hogy szép és aranyos, majd témát váltasz.

Egyelőre engem sem érdekel a téma, így különösebben nem is merülök bele az ilyen gügyögés dolgokba. Megdicsérem, kész, veszik a lapot, hogy most már beszéljünk másról. Ha mégsem, elköszönök, dolgom van.

2014. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
én szeretem a gyerekeket, ezért nem gügyögök velük. Lehet velük normális, emberi hangon is beszélni, általában jobban örülnek annak, mint a gügyögésnek.
2014. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Aki a válaszadókat lepontozta, az kérem írja már meg, ő mit tartana hasznosnak ebben az esetben, érdekelne több nézőpont is.
2014. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Én sem szoktam soha gügyögni, teljesen egyenrangúként bánok a gyerekekkel, amit ők nagyon szeretnek, és ragaszkodnak is hozzám emiatt.

Van egy barátnőm, aki mondta, hogy a kisfia eddig mindenki mással elutasító volt, csak velem nem, és mióta találkoztunk, állandóan engem emleget. Annyira meglepte ez a dolog ezt az anyukát, és olyannyira örült neki, hogy még az is megfordult a fejében, hogy ha vele valami történne, akkor nem mennék-e hozzá a férjéhez a kisfia miatt. Na itt azért egy kicsit megijedtem…

2014. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez a lepontozás most engem is érdekelne, teljesen normálisan szóltam hozzá, a témába vágó volt, amit írtam, egyszerűen nem értem...
2014. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én meg tényleg nem tudom, mi a méteres kékeres az a gügyög... hogy kirántotthússal verjék el a lepontozók ülepét!
2014. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

John Coffey:

[link]

2014. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!