Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az emberekről?

Figyelt kérdés

Igazából lányból még nem láttam ilyet, aki csinos, szép arcra, csendes, és általában magában van. Senki sem ismeri igazán, csak annyit tud róla mindenki, hogy csendes, és szép. Az ilyen lányok közelében mindig vannak emberek, ti láttatok már ilyet?

Ugyan ez fiúban. Jóképű, általában egyedül van (Iskolában gondolom elsősorban.), nem igazán beszélget senkivel, csak, ha muszáj, inkább zenét hallgat, néha igaz próbálnak hozzá közeledni, de nem akarja viszonozni, inkább elvan magában. Mi a véleményetek az ilyen emberekről?


2014. aug. 25. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést.
2014. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy általában, közösségben, inkább iskolában, ha vannak ilyen emberek, olyan jellemzőkkel, ahogyan fent leírtam, akkor mi a véleményed róluk? Nem hiszem, hogy túlbonyolítottam volna.
2014. aug. 25. 14:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem egy szép arcú lányról/fiúról, aki egyedül ücsörög a suliban?
2014. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindig. Aki kerüli a társaságot. Bent ül, kivárja a végét, és ennyit hallasz és tudsz róla mindig.
2014. aug. 25. 15:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy introvertált.
2014. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez is lehetséges.
2014. aug. 25. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:
semmi. hogy lehetne velemenyem olyan emberekrol akit nem is ismerek?
2014. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy sekélyes lelkű ember lehet aki képtelen a társas élet kialakítására. Talán 1-2 alkalommal próbálkoznék barátkozni, kedves lenni, megadni az esélyt egy baráti kapcsolat kialakítására, és ha nem képes a lehetőséget megragadni, akkor nem foglalkoznék vele többé. Akkor felejtős ember lesz, akire pár év múlva nem is fogok emlékezni.

Egyébként volt ilyen osztálytársa a nővéremnek. Párszor próbálták bevonni, hogy vegyen részt a közös játékokban, legyen barátság, de nem reagált sehogy. 12 évvel később az egyik volt osztálytársa említette, hogy az illető lány öngyilkos lett. Hallottam amikor a nővéremmel beszélgettek, és a nővérem azt mondta, hogy ő bár arra emlékszik, hogy volt egy lány aki kívülálló volt önszántából, de már magára a lány arcára nem emlékszik, sőt a teljese nevére sem, csak annyi, hogy valamilyen Anita. Kiderült, hogy a másik osztálytárs se emlékezett rá, és nem igazán törte le őket a halála..

2014. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyugi, azért nem lesz minden ilyen ember öngyilkos. Lehet azt gondolni, hogy nem képes kapcsolatok kiépítésére, de te csak annyit tudsz róla, hogy ott nem beszél, elvan magának. Attól még lehet iskolán kívül saját baráti társasága, szóval ez nem feltétlen igaz minden ehhez hasonló emberre. Az pedig nem hiszem, hogy érdekli az illetőt, hogy ki-mennyire fog rá emlékezni, ha őt nem izgatja az osztálya. Persze ez is lehet vélemény.
2014. aug. 25. 15:59
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne? Azokról akik feszengve, zenével, kakas-hajjal, mell alá kivágott V-nyakúban mászkálnak, róluk sincs véleményed?
2014. aug. 25. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!