Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az emberekről?

Figyelt kérdés

Igazából lányból még nem láttam ilyet, aki csinos, szép arcra, csendes, és általában magában van. Senki sem ismeri igazán, csak annyit tud róla mindenki, hogy csendes, és szép. Az ilyen lányok közelében mindig vannak emberek, ti láttatok már ilyet?

Ugyan ez fiúban. Jóképű, általában egyedül van (Iskolában gondolom elsősorban.), nem igazán beszélget senkivel, csak, ha muszáj, inkább zenét hallgat, néha igaz próbálnak hozzá közeledni, de nem akarja viszonozni, inkább elvan magában. Mi a véleményetek az ilyen emberekről?


2014. aug. 25. 14:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem kulonosebben. a kinezet alapjan ritkan szoktam emberekrol velemenyt mondani azon tul hogy tetszik/nem tetszik.
2014. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nézd, az aki nem beszélget senkivel, nem képes kapcsolatot kialakítani a suliban, és mindegy milyen okok miatt, az aki nem képes elfogadni mások baráti közeledését, az engem messze nem érdekel, hogy kicsoda, micsoda. Nagyjából ugyanúgy állnék hozzá mint ahogy ő áll mindenkihez. El lennék nélküle is, nem érdekelne, hogy ki ő mi ő.

Felőlem élhet úgy ahogy akar, ha egyszer nem akar semmit a másiktól akkor mások sem akarnak tőle semmit.. ennyi.

2014. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem nem képes kialakítani kapcsolatokat, hanem nem akar. Más pedig akart tőle, hiába virít róla, hogy kösz, de nem, akkor is próbálkozott. Persze, ezt nem úgy kell elképzelni, hogy elküldte a közeledni próbálókat a picsba, hanem kulturáltan érzékelteti, hogy bocs, de nem. Még ez a jobbik hozzáállás, amit te gondolsz/képviselsz, hogy, ha ő nem, akkor te sem, de van aki pont ezért kötekedik, beszólogat, stb, amivel saját magát minősíti.
2014. aug. 25. 16:54
 14/17 anonim ***** válasza:

Na én pont ilyen voltam suliban. :)

Elmondom akkor saját nézőpontból a dolgot, hogy miért csináltam...

Általában a többiek viccesnek és érdekesnek tartott dolgai fárasztottak, éretlennek tűntek a szememben. Én is vágytam társaságra, de nem olyanra, mint ami adott volt, így inkább a magam kis világában elvoltam. Egyáltalán nem vagyok sekélyes lelkű ember, sem defektes...

Szerintem a legtöbb diák, aki így viselkedik, introvertált, és nem nagyon szereti a sokaságot. Ettől még nekik is igényük van a társas kapcsolatokra, de védekezésképp felhúznak egy falat. Igy kevesebb támadás éri őket...Ha mindenkinek megnyílnának, valószínűleg több lenne a támadási felület rajtuk, mint így...Amúgy általában komolyabbak, és szerintem szívesen fogadják, ha valaki őszintén közeledik hozzájuk. A baj az, hogy sokszor türelmetlenek az emberek kivárni, hogy kicsit feloldódjanak, és elkönyvelik őket defektesnek, és könnyen ítélkeznek felettük...

2014. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na, pontosan megfogalmaztad, amit én is próbáltam. Nem kell feltétlenül defektesnek lenni ehhez. :)
2014. aug. 25. 17:31
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is elég magamnak való vagyok, állandóan olvastam. nem jártam bulizni, és nem érdekelt igazán a többiek dolga. Főleg, mert mindenki csak pletykázik, hogy x kivel jár, meg mi volt leckére, meg hogy milyen koncert volt/lesz a városban, milyen motrok tetszenek nekik... Engem meg nem érdekelt. Néha beszélgettem egy-két emberrel, de nem találtam az osztálytársaimat különösebben érdekesnek. Lehet, hogy szörnyen hangzik, de az az igazság, hogy intellektuálisan kevésnek találtam őket.

Az is biztos benne van, hogy általánosban bántottak, és én megfogadtam, hogy soha többet. Így már csak azért sem kedveltek meg különösebben, mert ha szívatni próbáltak, én bizony megfeleltem nekik. Rendkívül agresszív vagyok, ha meg kell védenem magam, vagy azokat, akiket szeretek. Én bizony fejen vágtam a 20 centivel magasabb izmozó osztálytársamat is.

21/l

2014. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én 3 lány "mellett" ülök, és a kivel szemeztem-ki írt rám, mi volt buliba témáktól már fáj a fejem. :)
2014. aug. 25. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!