Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A napszemüveget csak szerintem...

A napszemüveget csak szerintem hordják azért, mert elbújnak mások elől a kevés önbizalom miatt?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam hordani, ha a szemembe süt a nap, kibírom, nem vakulok meg, látok tőle, kicsit zavar, de kibírható, ez nagyon gyenge magyarázat. Egyik ismerősöm, ha süt a nap, akárhányszor utcára megy, mindig felrakja, és általában a lányok/nők nagy részén szokott lenni. Mikor 12 éves voltam, én is azért vettem egy teljesen elsötétítettet, ami a fejemre simult, hogy nézegessem a lányokat, úgy, hogy engem nem látnak. Visszagondolva, azt csináltam, hogy elbújtam, és csak én láthattam. Néha már idegesítő is, hogy a 3. illető jön napszemüveggel előttem az utcán, és azt se tudom hova nézzek, mivel olyan, mintha ő ott sem lenne és megfigyelhet bármikor, a tudtomon kívül. Ha nem lenne rajtuk napszemüveg, akkor kíváncsi lennék, merre, hogy nézne, mennyire menne emelt fővel(általában aki hordja), mint vele.. ŐSZINTÉN, aki hordja, miért hordja? Az én véleményem szerint EZÉRT, persze biztos van, akinek tényleg érzékeny a szeme a napra, vagy vezet, vagy vak, vagy mit tudom én. Persze, mindenki azt csinál amit akar, hordja, ha akarja, csak érdekel most már. :)
2014. aug. 25. 19:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Gondolom az a sötétedő szemüveg nem olcsó.. :)
2014. aug. 25. 20:28
 22/35 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem érdekes, hogy a válaszadók 3/4-e érzékeny a fényre, inkább sajnálatos. Számomra az inkább érdekes, hogy valaki csak így mer megnézni másokat. En nem szoktam magam zavartatni szemüvegben és anélkül sem. Ha valakinek nem tetszik az sem különösebben zavar.. az jobban zavar, hogy egy fényképet nem tudnak rólam csinálni a szabadban, mert vagy csukva van a szemem vagy könnyezik. Te mondjuk ezt nem érzed át és nem is kívánom neked, de törődjél bele, nem mindneki önértékelési zavaros kukkoló.
2014. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hát az nem, de van akinek az a legjobb választás.
2014. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Az osztályomnak is a fele felveszi, anélkül ki sem lépnek az utcára, ha süt a nap, persze anélkül sem könnyeznek, meg vakulnak meg, csak hát na, kell.
2014. aug. 25. 20:36
 25/35 A kérdező kommentje:
De beletörődik, mintha nekem ez olyan sokat jelentene, csak érdekelt. Szóval aki napszemüveget hord, annak a szeme rossz, vagy nem bírja elviselni a napot, nagyrészt..
2014. aug. 25. 20:38
 26/35 anonim ***** válasza:

20 vagyok:

Nem, nem volt olcsó. Tulajdonképpen úgy volt, hogy csak azt hordom, de fájt a fejem hosszabb távon tőle. Így csak olvasásra használom, ezért mellé vettem egy sima napszemüveget is. :)

2014. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

20 vagyok:

Nagyon sokan az ismerőseim közül azért veszik fel, mert dögösen érzik magukat benne! Szóval ilyen is van...

2014. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Persze. Nem mondom, van akinek nagyon jól áll, és jól is néz ki benne, de láttam olyat is, akit elsőnek napszemüvegben láttam, aztán nélküle, és, hát jobb lett volna, ha magán hagyja. :)
2014. aug. 25. 20:45
 29/35 anonim ***** válasza:
Mert süt a nap azér' hordja... :D
2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Na tessék, meg is van a válasz. Van aki nem bírja a napot és létszükséglet, van akinek csak kényelmesebb hogy nem hunyorog, van aki azért veszi fel mert jól néz ki benne.

Megnyugodtál? ;-)

2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!