Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy mindenkine...

Hisztek abban, hogy mindenkinek van valahol egy lelki társa?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En még nem találtam rá, de jó lenne!
2014. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, mind párkapcsolatilag és barátilag is sok-sok lelki társa van egy embernek a világon, de mindegyikkel nem fog találkozni élete során, ezért ha találunk egyet azt jól meg kell becsülni :) Én voltam olyan szerencsés hogy rátaláltam a lelki társamra, csak most egy ideje nem beszélünk, és most érzem igazán mennyire fontos nekem, minden többi barátnőmnél jobban hiányzik, mert kiegészitjük egymást és a jelenlétében sokkal jobban önmagam tudok lenni...
2014. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ha találnék egyet, nagyon megbecsülném.
2014. aug. 28. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem elrabolták online a lelkem még régen.
2014. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(második vagyok) Hát tudsz angolul? Van egy "levelezőtárs kereső" oldal, ahol csinálsz egy profilt magadnak és nézegethetsz más embereket a világ minden tájáról (magyarországról is!) és aki szimpatikus, mert mondjuk ugyanazokat a filmeket szereti mint te, arra ráirsz hogy beszélgessetek :) Interpals az oldal neve, én kifejezetten "lelkitárs-keresés" céljából regisztráltam oda :)
2014. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokáig próbáltam benne hinni, de úgy érzem, hogy ez is egy "Urban legend" csak...
2014. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek benne.
2014. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

00/07


Csakis angolul lehet irogatni?Pedig jónak néz ki kár,hogy más nyelven nem lehet társalogni.

2014. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok elég jól angolul, de azért köszönöm. És mindenkinek, aki válaszolt.
2014. aug. 29. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát más nyelven is lehet profilt irni, csak azt nem érti mindenki, ezért jobb ha mindenki angolul mutatkozik be.
2014. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!