Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha irritálnak a...

Mit tegyek, ha irritálnak a kortárasaim?

Figyelt kérdés

komolyan teljesen elegem van a kortársaimból! egyszerűen irritál ahogy ma már minden velem egy korosztályú lány, már mást sem csinál, csak minden sarkon szelfizik, pasizik, sminkel, és shoppingol, és arrogánsan és lenézően viselkednek! a fiúk egy nagy része meg már egy csöpp tiszteletet sem mutatnak az értelmes lányok felé, csak a r*bancokat hajkurásszák.

már elegem van a sok szennyből ami után a mai tinik csorgatják a nyálukat, a disney-s erőltetett és bugyuta sorozatain és a mai "bálványokon"(pl ariana grande..). meg az új idegesítő trendekből, mint pl a "kommentáljuk a youtube videók alá, hogy: hogy lehetséges az, hogy ezt a videót 20m-an megnézték, pedig csak 7m ember él a Földön? kérdést mert ez a baromság olyan vicces".

az meg már mindennek a teteje, hogy 11 évesek kommentélnak a youtube-on, és a kis 5 éveseknek a kezében okostelefonokat és ipad-eket látok.

nem tudom hogyan szabaduljak meg tőlük, már csak az öngyilkosságot látom kiútnak,de azért szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit tegyek, hova menjek, hogy elkerüljem ezeket?? 14/L



2014. aug. 29. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves lány vagyok. Engem is bosszant ez a sok logikátlan viselkedés/stílus. De ha belegondolsz, akkor csak rosszabb lesz és mikor mi öregek leszünk, akkor majd nekünk kéne példát mutatni az unokáinknak, hogy legalább ők legyenek normálisak majd. Egyébként ez is bosszant, hogy egy csomóan panaszkodnak, hogy normális tini lányok már nincsenek, közbe én tudnák mutatni egy tucat lányt akik nem ilyenek (a barátaim), köztük én is ott vagyok és mindig mikor ilyen panaszokat olvasok olyan rossz érzés, hogy mindenki egy plázacicának tartja az összes lányt, közbe vannak, csak nem olyan sokan... Itt vagyok én is futok, sétálok sokat, szeretek sütni, imádom az állatokat/természetet, nem magamat hanem a virágokat/rovarokat/gombákat fényképezem. És élek? Élek. Boldog vagyok? Igen! Miért? Mert már őszintén nem érdekelnek az ilyen emberek annyira, mint régen, nem nekem lesz rossz vén koromban a hintaszékemben kellemetlen arról mesélni, hogy 14évesen hányadik fiúmon voltam túl, nem nekem lesz rossz 20-30 éves koromban totál kiégve élni, nem én fogok keserűen visszaemlékezni a régi emlékekre, hanem ők! Nekem ez a véleményem.
2014. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!