Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy ötletem de a segítsége...

Van egy ötletem de a segítségeteket kell kérjem mert nem megy a megfogalmazása. Többi lent?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam a varosunkban este egy 'unnepseg' miatt sokan lesznek fiatalok (is). Es Amanda Todd-on nem segitett senki. Es ezen alapul az otlet ha valaki hasonlo helyzetben van naivan hiszem par kedves szo segitene neki. Ti mitol derulnetek jobb kedvre egy ilyen 'talalt levelben'?
2014. aug. 30. 11:51
 1/10 Valaki.O.o válasza:
Én emlékeztetném hogy milyen értékes ember és milyen sokra viheti még ha nem adja fel.:)
2014. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm felírtam!:)
2014. aug. 30. 11:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyéb javaslatokat várom!:)
2014. aug. 30. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Utána néztem Amanda Toddnak, szóval a kérdésed azon részét már értem. A többiben nem vagyok biztos. Leveleket akarsz szétosztani? Vagy mi?
2014. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivan??? Először a kérdést kellene megfogalmaznod.
2014. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnezest ha nem ertheto. Amanda Todd ugye egy lany akit annyit bantottak hogy az ongyilkpssagba menekult. Az ilyenek akik eddig eljutnak nem fedik fel celjukat. Lehet 'csak' vagdossak magukat de par lany leginkabb lent lesz a varosabn. Irni szeretnek leveleket amikben leirok pozitiv dolgokat es arra is gondoltam mellekelek egyszeru karkotoket -ha rossz kedvuk van esetleg szelsosegesen raneznek es eszukbe jut lesz jobb is.
2014. aug. 30. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Aamanda Tod egy ostoba, érzelmileg túl gyenge kis facebookpic*a volt, aki jó dolgában nemtudta mit csináljon.

Azoknak akiken meg segíteni akarsz semmi problémájuk nincsen, csak megjátszák milyen nehéz az életük 13-15 évesen. Figyelemfelkeltés az egész, majd kinövik.

2014. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tehát ismersz pár depressziós lányt, akit zaklatnak, és bátorítani/vígasztalni akarod őket?

Vagy nem értem. Mit jelent az, hogy "lent lesznek a városban"? Szórólapozni akarod a leveleket?

2014. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 *Victorique* ***** válasza:

És biztos vagy bennük, hogy ők is értéktelennek érzik magukat, vagy csak Te gondolod róluk?

Habár egy-két jó szó mindenkinek jól esik...

2014. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, letenni egyet itt egyet ott. Tudom, van aki figyelemfelkeltes de oszinten akin nem latszik. Meg lehet depresszios. Igen ugy gondoltam hogy egy par sor amitol jobban erzi magat nem olyan 'ne vagdosd magad' mert 1 nem biztos igaz ra 2 nem lenne tul nagy sikere'
2014. aug. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!