Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs munkát, annyira kétségbe...

Nincs munkát, annyira kétségbe vagyok esve! Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy keresek, természetesen. De hiába jelenkezek ahova csak tudok, jó esetben jelzik, hogy más már betöltötte az állást, rosszabb esetben meg még ennyi sincs. A tavalyi tanévben végeztem, most pedig teljesen magam alatt vagyok. A tesóimat, a barátom is iskolába jár, én meg csak itthon tipródok. Próbálom magam lefoglalni, elkezdtem angolul tanulni, sportolok is, de így sem tudok túllépni azok, hogy semmi értéket nem teremtek. Feleslegesnek érzem magam.
2014. szept. 2. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Ezzel az nem odafigyelő helyesírással nem is lesz melód...

Az önéletrajzodban is ilyen gyönyörűen fogalmazol?

2014. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A te válaszod aztán tényleg gyönyörű volt, köszönöm. Remélem mindenkinek ilyen jó példát mutatsz.
2014. szept. 2. 10:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz, ismerem.. Kitartóan próbálkozz, és ami még reményteljesebb: ismerősökön keresztül érdeklődj, hátha tudnak valamit. Ne keseredj el, ha nem felelnek az e-mailre, ez a bunkó szokás alakult ki, mert egy hirdetésre akár 100 e-mail is jön, nem győzik. Mi a szakmád?
2014. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év körüli az átlagos munaknélküliség időtartama sajnos, szóval ne add fel azonnal, a többiek is hasonló cipőben vannak.


Képezd magad, végezz el tanfolyamokat, jelentkezz gyakornoknak, így nagyobb eséllyel fogsz tudni elhelyezkedni később.

2014. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érettségi után női szabónak tanultam. Nagyon érdekelt, és tetszett is, viszont semmire sem megyek vele. Kérdezgetek ismerősöket is, de a legtöbben hiába szeretnének segíteni, nem tudnak. Szerettem volna még tanulni, ápolónak, de lekéstem a jelentkezősről is, így csak jövőre tudom megpróbálni megint. Tanfolyamokat keresek a lakóhelyemen, de még nem találtam eddig, egy kis város mellett lakok ahol nincs sok lehetőség. Addig próbálom a nyelvtudásomat fejleszteni, az mindig jó pont.
2014. szept. 2. 10:32
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
A munkaügyin keresztül próbáld meg az ápoló OKJ-t!
2014. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!
2014. szept. 2. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős..bár csak rövid időre szerencsére. Január végén lett diplomám, turizmus témakörben..nem túl jó az angolom, így amihez nagyobb mértékben kérték be sem pályáztam. Borsod megyében élek, nem a lehetőségek fellegvára. Már a megkattanás szélén álltam, amikor egy közeli településen, kihirdettek egy recepciós állást. Még egy hónapig ott vagyok, mert idénymunka volt ez is. De már nekem is minden bajom volt, befordultam, agyaltam, naponta kitakarítottam a lakást (szülőkkel élek, kertes házban), és már mindet pocséknak láttam. És most kezdődik minden elölről, mert új állást kell találnom :/ Fel a fejjel, jönni fog valami, mikor jönnie kell :)
2014. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Remélem te is mihamarabb találsz valamilyen állást :)
2014. szept. 2. 13:43
 10/11 SMI válasza:

Ne csüggedj, én velem 50 felett fordult elő, vezető pozícióból kerültem a munkaerő piacra majdnem egy éve. Most közmunka programba talán sikerül munkát találnom érettségivel.

Én is azt javaslom, keresd meg a munkaügyi hivatalt, és kérjél segítséget

2014. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!