Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lépjek túl rajt?

Hogy lépjek túl rajt?

Figyelt kérdés

2 hete körülbelül szakított velem a barátnőm, de még az nap megbeszéltük, és azt modnta, hogy megbánta és hibázott, tehát visszakönyörögte magát..


a lényeg, hogy tegnap előtt még szorongatva mondta a fülembe, hogy szeretlek, mivel étteremben dolgozik még pizzát is sütött nekem, és hozott egy egészet :)

aztán tegnap bejelentette, hogy hazugság volt amikor azt mondta, hogy szeret, és hogy ő 1 hónapja ezen kattog h szakítson.. könyörgöm.. akkor minek könyörögte magát vissza 2 hete?


nagyon rosszul érzem magam, ennyire átverve még sosem éreztem magam, és sajnos nagyon szeretem a rengeteg hibája ellenére is. 21/F



2014. aug. 31. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy hányszor játszaná ezt még be, ha újra járnátok...vagy folyton azon agyalnál, ha mondja, hogy szeret, hogy komolyan gondolja-e...

Szerintem aki így viselkedik, az nem szeret igazán, azt meg minek sajnálni, aki nem is szeret?!

2014. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Maga sem biztos az érzéseiben. De a bizonytalanság nem szeretet ugyebár.


Úgy lépj túl rajta, hogy beismered magadnak, hogy nem szeret igazán téged, eldöntöd, hogy túllépsz és lassan elkezdesz másokkal is randizni.

2014. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából olyan dolog, hogy veled van amíg nem talál mást, aztán ha a másik pasi azt mondja oké, járjunk, akkor átpártol hozzá te pedig maradhatsz egyedül.


Ha már valaki ezt kezdi el játszani, akkor jobb ha ott helyben kidobod, mert innentől csak rosszabb lesz.

2014. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

sajnos a randizás nem úgy megy.. :) facebookon szerintem nem jó ismerkedni (tapasztalat, valószínűleg ezért voltak mindig is ilyen barátnőim), társkereső oldalakban meg nem hiszek.


a mai fiatal lányok pedig nagyon lekezelőek ha élőben odamegy hozzájuk az ember :)

2014. aug. 31. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű, de annak sincs értelme hogy benne vagy egy szar kapcsolatban, aminek előbb utóbb úgyis vége lesz.
2014. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyél tökös, és mondd meg neki, hogy kész vége. Aztán jó ideig süss magadnak pizzát, és szokj rá a rendes kajára. Addig fog nyafogni utánad amíg nem talál mást, na de akkor szempillantás alatt, szívfájdalom nélkül be fog inteni. Tudod, sérti az egóját, ha nem ő dobhat.
2014. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem kihagytam a legfontosabb dolgot. tegnap szakított velem, azt hittem a kérdésből kivehető :)
2014. aug. 31. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le mikor szakított veled? Szépen rúgd seggbe magad, emeld fel a fejed, és előre nézz.
2014. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz normális választ írni, inkább ne írj légyszíves. ezzel nem segítettél.
2014. aug. 31. 21:09
 10/12 A kérdező kommentje:

minden nap elmondta, hogy nem akar visszamenni az exéhez csak állandóan hivogatja az exe, mert ugye van közös gyermekük. erre ma kiderül h mivel ma volt a gyereknek az első ovinapja együtt elvitték, képeket csináltak, és az annya elmondta nekem, hogy aztmodnta neki a lány, hogy összejárkálnak aztán ha jól alakul újra összeköltöznek.

elhordtam minden büdös krvának, és még neki áll feljebb....

2014. szept. 1. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!