Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve...

Teljesen el vagyok keseredve nem sokáig bírom már. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van mindenből tegnap óta folyamatosan sírok akkor persze nem amikor aludtam de akkor meg rémálmaim vannak. Nem is tudom hol kezdjem nekem semmi se jut egyszerűen. A szüleimnek nem kellek nem igazán szeretnek talán rányomta az egész életemre a bélyeget. Folyton azt hallom hogy ha nem lenne gyerekem sokkal jobb lenne meg ilyenek. Sose voltak barátaim és nem szeretett senki ha úgy éreztem van is valaki itthagyott fél éven belül mert valószínűleg senki nem viseli el hog ekkora sz..@r vagyok.A barátom is itthagyott pedig nála tényleg éreztem hogy talán szeret, de rájöttem hogy csak nem volt jobb és azért jött össze velem. Régen folyton az motivált,hogy jól tanulok hogy ebben legalább van sikerélményem. Aha persze egy egyetemre nem vettek fel,főleg oda nem ami a vágyam lenne. Most jelenleg dolgozok mindennap inkább,mert nem bírom elviselni ami körülöttem van. Viszont semmi se tölt fel. Nincs társaságom hiába igyekszem senki se szeret soha.. Csúnya is vagyok meg kövér és sose sikerült még eredményt elérnem hogy jobb legyen, amúgyse értem hogy ilyen fiatalon hogy lehet valaki ekkora kövér. Amúgy senkinek se tetszem. Pszichiáterhez is járok szedek antidepresszánst de ez csak azt a fajta szorongásom oldja ami meggátolja hogy öngyilkos legyek. Régen nem voltak ilyen erős gondolataim sem kísérleteim. Buta is vagyok nagyon. Bennem egyszerűen semmi se jó. Itthon ha hazajövök hallgatom,hogy tartsd el magad ,verekedés,veszekedés. Komolyan nem bírom ezt tovább!!! Hogyan haladjak így előre ha semmi se tölt fel?? 19/L
2014. szept. 3. 09:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon lenyom a környezeted. Tényleg nem tudsz elköltözni otthonról valami olcsó albérletbe, esetleg többen együtt? Szoktam látni hirdetéseket, hogy üres szobába keresnek még egy embert egyetemisták, ilyenek. Úgy tényleg elég olcsó.
2014. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!