Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tumblimrol? :3

Mit gondoltok a tumblimrol? :3

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 7. 14:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A negatív kritikákat már megkaptad. De én nem ítélkezem, mivel nem ismerlek. Bár, sok pozitívat én sem tudok mondani. Viszont láttam már rosszabbat is. Igazából nem is értem annak az oldalnak a lényegét, mert most megnéztem a tiedet, a rengeteg képpel, de még csak azt sem tudtam meg, hogy milyen a személyiséged. Mindegy. Ha téged most ez foglalkoztat, akkor nyugodtan csináld, biztosan találsz olyanokat, akiknek elnyeri a tetszését, mert hasonlóak. Én speciel egy fotót értékelek, amit augusztus 12-én tettél fel, és egy esti utcajelenetet ábrázol. Szeretek ilyeneket fotózni. Mint tanács, neked is ezt tudnám javasolni. Később majd rájössz, hogy túl sok időt vett el a mindennapjaidból a tumblid, vagy akármi is ez. Ezt az időt fordíthatnád ezernyi más dologra. Mondjuk, éld meg azokat a pillanatokat, amiket a képeken látsz. Örökítsd is meg...mennyivel jobb lenne a saját fotóidat nézegetni. :)
2014. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
most akkor szerelmes vagy, depressziós, vagy boldog mert nekem nem jön le valahogy...amúgy meg szerintem nem rossz, csak ne divatból csináld
2014. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#utolso

elajultam:) valahogy igy az egesz..de a boldogsag a legkevesebb belole

2014. szept. 8. 17:57
 14/22 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok bekövettelek :) nekem tényleg tetszik :) [link]
2014. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"tumbli"...? Tumbli... Mi ez? Valami becenév? Behalok.


A véleményem pedig negatív. Nem tetszik. Nyálas. Rosszul vagyok ettől a sok szentimentális szövegtől. Irritáló. A képekre meg inkább nem mondok semmit.


Felfoghatatlan számomra, miért szeretik ezeket olyan sokan. Értelme van egyáltalán? Természetesen nincs. De ha neked örömet okoz, csináld csak. Ha (talán) megjön az eszed, úgyis megunod. Ha mégsem, akkor pedig sok boldogságot kívánok a "csodálatos" tumblr világában.


16/L

2014. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
message helyett az direkt massage?:D én sem értem, minek kell reblogolni azt a sok képet, szöveget.. én is használom a tumblrt, de kb mint egy naplót, és magamnak írnom, nem menőzni vele..
2014. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#14 enis teged:)

#a tobbieknek pedig uzennem: ez most mert is menozes?! -.-"

amugy meg rengeteg TUMBLR kerdest lattam itt es mindegyikre a valasz: ritka kaki, kujjva kaki, passzmek ez egy fosos szajos kujjva kaki..

na es mert? mert nem vagytok a korosztalyom✋

2014. szept. 9. 19:58
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nehogy már neked álljon feljebb! Te kérdezted, hogy mit gondolunk róla. Tudd a negatív kritikát is fogadni.


+ Semmilyen rossz szándék nem vezérelt, csupán őszinte voltam. Úgy látszik, már ez is baj.


Nekem pedig nem tűnik menőzésnek, csupán értelmetlennek tartom ezt az egész TUMBLR-t. És igen, köszönöm, hogy az eredeti nevén írtad. Jaj, annyira figyelmes vagy!


(15-ös voltam)

2014. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
14 es vagyok, igaza van a 15 nek ha nem tudod elfogadni a kritikat ne kerdezd, neked meg uzenem hogy ne foglalkozz veluk ha nem tetszik a velemenyuk, ha szereted csinald
2014. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

nem az a gondom:) csak az hogy ahelyett hogy leszolnak esetleg valami tanacsot is elfogadnek:))

meg amugyis senkinek se tetszik semmi...ahigy latom mar a vilagban..mindenki kulonbozik a masiktol.:)

2014. szept. 10. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!