Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Kleo0:) kérdése:

Mi volt életed legnagyobb verekedése?

Figyelt kérdés

Ha igen hány éves voltál? Hogy történt és milyen indokkal?


ui: lányok véleménye különösebben érdekell



2014. szept. 10. 21:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%
tizenévesen puszta gyűlöletből vertük szét egymást egy csajjal pasi miatt, kórház lett a vége, betört orral, szétkarmolt arccal, és járhattunk utána bíróságra is, mert hivatalból feljelentést tett a kórház.
2014. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Este sétáltam haza, majd belém kötött minden ok nélkül 4 cigány. Szétvertek, orrom és az állkapcsom eltört. A kamera pont felvette őket, meglettek az elkövetők és kaptak 40.000 forintos szabálysértési bírságot!
2014. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
A legnagyobbat elég nehéz csak úgy kiszedni elég sok volt mert szeretek bunyózni. Nem ketrecharc vagy ilyesmi csak feszültséglevezetőnek egy kicsit megtépni egymást a haverokkal.
2014. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%
Én egy leszbikus nőt vertem össze.Ottalvós melónk volt,őt kiutálták a többiek a szobából,nálunk meg pont lett egy szabad ágy,így áthívtuk.Ezután azt híresztelte a munkahelyen,hogy együtt vagyunk.Hú szegényt nagyon csúnyán összevertem,hárman nem birtak leszedni róla!
2014. szept. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Egy cigány kötekedett a törzshelyünk előtt, lökdöste egy barátom kint dohányzó csaját. Ahogy kimentem, megpofozta a lányt, erre én hozzávágtam egy poharat, ellökött, a falhoz szorított, de a kezemet nem fogta le, így sikerült arcon ütnöm, ami elég volt ahhoz hogy elengedjen. Mivel eléggé dezorientált volt, még egyet tudtam ütni, aztán tulajdonképpen felkapott, és a falhoz vágott. Kijött a pultos, és lecsapta.

Azóta sem győzöm megköszönni neki. Nem vagyok nagydarab, kinyírt volna a dzsipó.


Akkor 17 éves voltam. Ez volt az egyetlen "komoly" verekedésem, azóta rájöttem, hogy részegen sem vagyok Rambo.

2014. szept. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
43%
20 éves voltam, szüleim épp váltak. Apámnál voltam épp, mikor elkezdte számon kérni rajtam anyám dolgait.Nem voltam benne partner. Így az apám elkezdett gyepálni nagyon durván. Már a rúgdosás volt soron, mikor úgy döntöttem elmegyek. Ő nem hagyta, bezárta az ajtót és ütött tovább. Ekkor már a konyhában voltunk, ahol egy kést kaptam magamhoz, hátha megijed és leáll.Nem ijedt meg, könyörögtem neki, hogy engedjen ki... de semmi. Fenyegetően jött, én meg felé kaptam a késsel. Az markolatig ment a mellébe. Ekkor átrohantam a szomszédba, hogy hívjanak mentőt, de a szomszéd összerugdosott. Ez közel 20 éve volt.
2014. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%
16 ! Ez kamu!
2014. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%
15# vagyok és nem kamu. Hidd el, elég baj, hogy ez történt.
2014. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
#16 vagy. :)
2014. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Hazafelé utaztam a szüleimhez, a vasútállomás aluljárójában odajött hozzám 3 cigány csaj. Körbefogtak, az egyik megkérdezte hogy hány óra, én mondtam hogy menj fel és nézd meg, próbáltam kitérni. Erre a csaj elkezdett lökdösni, taszigálni a másik 2 felé, mire mondtam nekik hogy hagyjanak békén. erre ők csak röhögtek és közölték hogy kérik az ékszereimet és a telefonomat, mp3amat meg mindent ami nálam van. (Ékszert egyébként nem hordok, a telefonom nem volt látható helyen, mp3am meg sosem volt). Mondtam hogy ha volna sem adnám oda, húzzanak el mire az egyikük elkapta a hajamat és maga felé rántott. Ez volt a pillanat amikor leszállt a vörös köd, a hátamon volt egy nagy utazótáska, azzal nekimentem a csajnak, ellöktem vele, elesett, utána behúztam a másiknak és épp a harmadikat ütöttem (aki rugdosni próbált) amikor egy néni meglátta ezt és szólt az állomásban lévő rendőröknek. azok jöttek is de mielőtt közbeléptek, megvárták míg csapok még párat a csajon akit épp gyepáltam. Utána elvitték őket. Kiderült hogy mát többször kirakták a társaságot az állomásból, az a hobbijuk hogy fiatalabb lányoktól vagy idős néniktől kikényszerítik az értékeiket, még az újságosbódéból is loptak újságot. Nyilván engem is fiatalabbnak néztek, mert 160 cm és kemény 40 kiló vagyok, csak nem gondolták, hogy rosszal kezdenek. Meg a 20 kilós táska is nyomott azért rajtam nem keveset. Egyébként kaptam én is rendesen, a kezem feldagadt, de csak otthon vettem észre.

Azóta nem is nagyon történt hasonló, alapjáraton békés emberke vagyok de ha kell, kénytelen vagyok megvédeni magamat.


24/L (akkor 22 voltam)

2014. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!