Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi sarkalja rá a fiatalokat a...

Mi sarkalja rá a fiatalokat a cigizésre?

Figyelt kérdés

Talán a menő srác a suliban, aki vagánynak érzi magát ha cigizik, és a többi pedig tőle veszi a példát?

A filmek, ahol a menő színészek az üzletér cigiznek?

Nem tudom.

Kérlek segíts a válaszoddal.



#cigaretta #bunkóság #káros szenvedéj
2014. szept. 14. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem eszembe sem jutott hogy menő leszek amikor elkezdtem cigizni. nem tudnám megmondani hogy miért kezdtem el. butaság volt és értelmetlen. persze akkor még ezt nem tudtam. de biztos hogy nem ezzel akartam menővé válni
2014. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van amelyik tényleg rászorul a stresszes tanév vagy az ingatag családi háttér miatt. Mások meg azt hiszik, ettől lesznek menők, mert a dohányt tiltják 18 év alatt, és ettől lesznek ők kvázi a rendszerre magasról csináló rossz fiúk.
2014. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, vagánynak, menőnek próbálják magukat mutatni, közben pedig szánalmasak.
2014. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Persze van kivétel, de a legtöbben a menőség miatt kezdik el. Aztán nem tudnak leszokni.
2014. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tisztelt 2., a családi háttér hogy veszi rá a fiút/lányt?
2014. szept. 14. 20:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert menő, és mert a haverok is csinálják.
2014. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Agymosás/menőnek akar látszani
2014. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tisztelt 2.-es a kérdés a kommentben
2014. szept. 14. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:
A többi fiatal, vagy bárki más, aki nagy hatással van rájuk. A téves információk, miszerint a cigi majd segít nekik, nyugtató, vagy ilyesmi, illetve a saját kíváncsiságuk.
2014. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Hagyjuk már ezt a nyugtatós szöveget... Egy francot nyugtat. Csak bemeséli magának az ember. Nem tudom miért nem lehet simán csak lélegezni. Ekkor gondolkodom el, hogy aki azzal érvel, hogy nyugtatja, az nem gondol arra, hogy más hogy nyugszik le? Vagy csak ő stresszes. Mindenesetre, ez a nyugtatós szöveg hülyeség. A fiatalok 90%-át az, hogy menők legyenek, ne lógjanak ki a társaságból.
2014. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!