Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi sarkalja rá a fiatalokat a...

Mi sarkalja rá a fiatalokat a cigizésre?

Figyelt kérdés

Talán a menő srác a suliban, aki vagánynak érzi magát ha cigizik, és a többi pedig tőle veszi a példát?

A filmek, ahol a menő színészek az üzletér cigiznek?

Nem tudom.

Kérlek segíts a válaszoddal.



#cigaretta #bunkóság #káros szenvedéj
2014. szept. 14. 20:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elég rossz felé halad a társaság, nem tudom hogy a szülők hogy nem képesek lefékezni a gyermekeiket?
2014. szept. 14. 21:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért mert kipróbálja egyszer, mégegyszer, aztán eszébeötlik, hogy hm ez jó érzés volt és vesz egy dobozzal és rászokik. Nekem sok ismerősöm van aki így rászokott. Én egy embert ismerek aki menőzésből cigizik, pedig rengeteg dohányost ismerek
2014. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

A cigi rohadtul nem menő szerintem.

Ha valaki kocsival jár suliba az már inkább menő.

2014. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jó menő mikor mellettem bűzlik a hülyegyerek :D Vagy amikor kapja az intőt vagy osztályfőnökit, mert cigizik.


Nekem is rohadt stresszes az életem, konkrétan 18 évesen romokba dőlt minden, még sem jutott, és jut eszembe soha azt a drága büdös szart szívni. Max. eddig Mickey Rourke nak állt jól a cigizés :D


Ezt érdemes megnézni egyébként, imádom :) https://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM

2014. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a videó,tényleg igazán jó, és köszönöm mindenkinek a válaszát.
2014. szept. 15. 20:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert a többiek is csinálják, és nem akarnak kimaradni. A fiatalokban különösen nagy a csordaszellem, mg nem alakult ki teljesen az önálló személyiségük. A lányok is ezért öltözködnek mind egyformán. Persze kivétel mindenhol akad.
2014. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bellatrix:3 ***** válasza:

Elnezest, de van amiben nem ertek egyet. A cigi igen is megnyugtat. Dohanyzom rendesen....es kikerem magamnak nem vagyok se budos se igenytelen. A masik fontos dolog, meg az, hogy abszolute nem menozesbol csinalom...

Mar elnezest de a nem dohanyzok 85%-a nem probalta ki es eloiteletekkel nez minden dohanyosra...pedig azert, nem mindnen dohanyos budos es igenytelen...

Van aki menozesbol csinalja, az nagyon ciki. De ha valaki nem menozik, csak egyszeruen jol esik neki azt az 5-10 szalat elszivni az egyaltalan nem ciki...

2014. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!