Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ébresszem rá a barátnőm...

Hogyan ébresszem rá a barátnőmet arra, hogy borzalmas amit leművel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki kezdi teljesen elhagyni magát. Már aligha mondhatnánk rá, hogy lány.Felnyírta a haját, ez önmagában nem lenne probléma, bár elég sok negatív kritika fogja érni valószínűleg. Feketébe, bakancsba szegecsekbe jár, teljesen olyan mint egy fiú, ha neki ez tetszik hát legyen, ami leginkább zavar az a viselkedése. Dohányzik nagyon sokat, szinte láncdohányos, és minden szombaton és vasárnap piál. Nagyon sokat. A szülei elváltak anyjánál élt, de ő most elment külföldre dolgozni, úgyhogy azt se tudom tenni, hogy szólok az anyjának bár nem érnék sokat vele, mivel egymástól tarhálnak cigit konkrétan. És ami még nagyon rossz, az az, hogy idegbeteg, mindenen felhúzza magát, mindenkinek nekimegy, aztán lenyugvásképpen hazamegy, és vagdossa a kezét. Meg állandóan jön azzal, hogy ő náci és gyűlöl minden zsidót, de ez hálistennek, a szavaknál tovább nem terjed..

És ha mindezt felhozom neki bármilyen módszerrel, nekemjön, pedig állítólag jóba vagyunk, és fenyegetőzik, felhúzza magát, és kezdődik elölről az egész. elvágja a kezét, bedepizik, meg akar verni valakit, leissza magát stb stb stb.

Az ilyennel mit lehet csinálni? Szeretném ha nem tenné tönkre magát, mert amúgy normális volt.. Segítsetek, mit tehetnék?

Köszi a válaszokat:)

Ja 16 éves.



2014. ápr. 16. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gondolom az első nagy szerelmed. Szerintem te is tudod mit kéne csinálj. Az ilyen lány nem való ép elméjű ember mellé, mert a végén beleőrül.


Ha rám hallgatsz, add meg magadnak az esélyt arra, hogy találj magadnak egy visszafogottabb és kicsit gátlásosabb lányt. AZ én ex-em is ilyen volt, tapasztalatból beszélek.


Aztán majd, ha egyedül marad, TALÁN észbe kap, hogy az élet rengeteg felelősséggel jár, amit nem lehet bohémkodással kikerülni.


22/F

2014. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ööö kedves tőled, hogy válaszolsz, de kicsit félreértetted:) Én is lány vagyok:)

Csak barát semmi más:D

2014. ápr. 16. 14:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagynám a p*csába. Valószinüleg egy kretén lehet.
2014. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ennél egy picit érettebb válaszokat kérnék:)

Vagy ha tényleg nem lehet mit csinálni, legalább mondd meg miért. A kretén nem magyarázat.

2014. ápr. 16. 14:45
 5/13 anonim ***** válasza:
a "Kreténes" vagyok. Azért hagynám, mert az nem indok, hogy régen jól megvoltatok. Ha ennyire rossz irányba változott sokkal könnyebb más barátot (barátokat) találni, mint őt "megjavítani". Egyszerüen szerintem jobban járna az ember a helyedben, ha az új kapcsolatokra fókuszálna, nem a régiek megjavításán törné a fejét (ami nem rajta múllott...).
2014. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van a sulidnak pszichológusa?
2014. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen van
2014. ápr. 16. 15:29
 8/13 anonim válasza:
Ha tényleg igazi barátnőd, segíts neki. Ülj le vele beszélni és mondd el, hogy a saját érdekében ez nem mehet így tovább, hass rá észérvekkel. Érd el, hogy szépen lassan újra olyan legyen, amilyen ez előtt volt. Egy pszichológussal is mindenképp érdemes a kapcsolatot felvenni.
2014. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egész addig nem tudsz neki segíteni, amíg ő maga nem akar változni. Mert hiába rángatnád el egy pszichológushoz, ha ő ezt nem akarja, csak a neked való megfelelésből menne el (bár ezzel a hozzáállásával, amit leírtál, nem hiszem.), ami azt jelenti, hogy csak azért teszi meg, hogy békénhagyd végre. Akkor fog a változásra hajlani, ha krízishelyzetbe kerül, vagyis ha jól pofára esik valami miatt, akár többször. A legalján jó esetben észre kap. Egész biztos, hogy súlyos megoldatlan konfliktusai vannak, az ivással meg a realitás elől menekül. Olyankor betompul és nem figyel annyira ezekre a dolgokra.
2014. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld úgy felhozni neki a pszichológust, mint akinél kiadhatja magából gondját baját, ne úgy mint valami kötelező átnevelést, és akkor hátha kedve lesz hozzá. De ha nagyon tiltakozik minden ilyesmi ellen, akkor hagyd a fenébe, ahogy az egyik előttemszóló is mondta, ha ő nem akar változni akkor nem is fog. Te mindenesetre megpróbáltad...
2014. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!