Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Borzalmas az életem! Ti mit...

Borzalmas az életem! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15éves,làny..és egy nulla az életem. Bukàsra àllok matekból és lehet meg is fogok bukni...alig vannak baràtaim és meghíztam..hiànyzik egy fiú akit nem is érdeklek,de én szeretem..tök rossz minden. :(
2014. ápr. 17. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Akkor változtass! Kezdj el tanulni, sportolni, barátkozni!

Ne itt siránkozz, mert attól nem lesz jobb.

2014. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érted a matekot akkor menj el magántanárhoz ( általában kb 2000ft/óra) Ha nincs sok barátod és meg híztál akkor a legjobb amit tehetsz, ha eljársz valamilyen sportra. Közösségben vagy+ megismerkedsz egy csomó új emberrel+ha szereted a sportot amit csinálsz jól érzed magad+mozogsz és le fogsz tudni fogyni.
2014. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.A matekról:kész szenvedés,átérzem!Menj magántanárhoz,igazuk van az előttem szólóknak.ÉS OTTHON IS SOKAT GYAKOROLJ!Végtelen sokat!!Én is ezt teszem...majd azt is megírom talán,hogy érdemes volt-e.

2.A fiú,aki hiányzik:túl leszel rajta.Keress olyat,aki elérhetőbb!

3.Barátok:1 kellene,aki a legjobb barát!

2014. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanulj!

Ne legyél rossz arc, a franc se akar barátkozni egy savanyú, önsajnáló emberrel.

A fiú sz.arik rád, majd kinövöd, amikor rájössz, hogy nem is ismered.

Sportolj!

Azt hittem, apád megerőszakolt, vagy nyaktól lefelé lebénultál. Hidd el, nem sz.ar az életed, csak tini vagy, aki szeret nyafogni. De ha nem tanulsz, ha nem foglalkozol a hízással, ha elmegy a fiatalságod egy olyan fiúra, akit nem is érdekelsz, akkor bizony keserves jövő vár rád, és megtudod, milyen, amikor "tök rossz minden". :)

2014. ápr. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen én is majdnem megbuktam matekból. Félévkor meg is buktam. Akkortájt szedtem én is magara súlyfelesleget. De kicsit próbáld magad összeszedni, legalább a tanár lássa, hogy igyekszel! Mozogni bármikor, akár most is elkezdhetsz! A fiú után meg ne sírj, majd jön más!
2014. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha az én 15 éves énemet írtad volna le annyi különbséggel, hogy én nem híztam meg. Hidd el a gondjaiddal nem vagy egyedül! Számtalan 15 éves lány küzd olyan problémákkal, mint te. A többiek nagyon jó tanácsokat adtak, hallgass rájuk és kitartás! :)
2014. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élj társasági életet, ismerkedj, így boldog emlékekkel zárod a tinikort. Jelentkezz táborokba, kezdj el sportolni, önkénteskedj, kirándulj, bármit! Fontos, hogy növeld az önbizalmad, az önmarcangolást pedig sürgősen felejtsd el! :) A matekról pedig.. Nem mindenki születik a Miss Matematikus címre, de ha közelnek érzed magad a bukáshoz, hagyd hogy segítsenek neked. Bizonyára nem szeretnél évet ismételni, hát keress fel egy magántanárt, kérj segítséget a szüleidtől, vagy csak egyszerűen keresd fel a tanárod. :)
2014. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!