Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha semmitől se...

Mit tegyek, ha semmitől se tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy szimplán elégedetlen lennék. Sorra nem sikerül nekem semmi. Meg,ha bele is kezdek valamibe előbb-utóbb rájövök,hogy baromság és abba is hagyom,nem tartok ki semmi mellett hosszú távon. Az életemet folyamatos rettegésben töltöm már lassan mindentől félek. Rettegek,hogy kiröhögnek,hogy beszólnak,hülyét csinálnak belőlem,átvernek,meglopnak. Például most van munkám és pénzem,de attól rettegek,hogy valaki kirabol vagy ilyenek és eltűnik az egész. Nem merek fogyókúrázni ugyanilyen okokból. Mi van,ha visszahízok 50kg-ot? Na akkor aztán tényleg rajtam röhög majd mindenki. Félek,hogy elvesztem a kontrollt magam felett,mert nem is tudom befolyásolni magamat. Ha valaki kedves velem inkább lerázom nehogy baj történjen és elveszítsem végleg. Nem halad semmit így az életem,de annyi negatív tapasztalatom van,hogy az nem igaz. Ja és a legdurvább a külsőmmel se foglalkozok,mert félek hogy egyszer csak elfogy a pénzem vagy megőrülök és rondább leszek,mint voltam. Mi a fene van velem? Kérlek ne nézzetek hülyébbnek mint amilyen vagyok, ezeket a sorokat komolyan írom és nagyon el vagyok keseredve. 19/L
2014. szept. 24. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Te kis butus. Szedd össze magad, ha sikerült írj egy privátot és mondok valami olyat, hogy soha többé nem lesz ilyen gondod.
2014. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ürítsd ki a fejed, pihenj, meditálj, keress rá meditálási, légzési (nyugtató) teknikákra.

Meg kell valahogy szabadulnod a sok negatív gondolattól. Felvenned valami jó szokást vagy hobbit amire fókuszálva elterelheted a gondolataidat.

Vagy feldolgozni ami a múltban történt, ha történt, mert lehet hogy ez a félelem abból született, az erősítette fel.

2014. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!