Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21 évesen nem találok a...

21 évesen nem találok a boldogságom? Semmitől se vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy 15 éves koromba lett depresszióm, és szorongásom, kisebb nagyobb megszakításokkal de sikerült gyógyulnom! 2013 máricus a második szerelmem utána szakitás után bevettem sok xanaxot meg prozacot és azóta, úgy érzem soha senkit nem tudnák szeretni. Egyáltalán nem érdekel semmit, tegnap voltam bulizni, és nagyon unalmas volt. Irigy honajmirigy koncert volt mindenki nevetett csak én voltam pokerface. Szeretnék végre boldog lenni, havonta 1-szer van hogy megjön a kedvem, de az is 1 óra múlva el is megy. Most is folytogat a sírás mert, tegnap is láttam volt barátnőm egy másik srácal. Úgy érzem senki se szeret. Ha csalódok a valóságban egy virtuális világban itthon élem ki magam. 21 éves vagyok és úgy érzem sose leszek boldog. Akkor csak úgy gyógyulhatok meg ha elmegyek orvoshoz? És beszedem a gyógyszereket? gondoltam öngyilkoságra is de túl korai enyi ídősen.

Az a gond hogy túl kedves vagyok igaz?

Anne Shirley szerűen szoktam álmodozni, énis szeretem a természetet! Omega 3 az segithet?



#halál #depresszió #Omega 3 #szeretetthiány.
2014. jún. 22. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne várd a szeretetet. hanem add. Akkor majd kapni is fogsz.
2014. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez a baj hogy én mindenkivel kedves vagyok és tudok nagyon is szerettni! Csak én esek mindig pofára!
2014. jún. 22. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok sajnos és sose nincs kedvem semmihez...Ha szeretnél írj privit mert mostanában én is nagyon magam alatt vagyok.
2014. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19/L vóltam.
2014. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Vagyok most értem haza! :)

Jól van majd írok akkor :)

2014. jún. 22. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbálj valami sportot esetleg.

Vagy szerezz be egy kutyát hidd el rengeteg örömöd lesz benne !

Vagy járj el lovagolni , egy ló tényleg remek társ. Nem véletlenül van a terápiás lovaglás,stb , tényleg sokat segitenek a lelki problémákon is :)

2014. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is azt tudom javasolni mit az előttem szóló! Valamivel le kell kötni magad erre nagyon jó a sport foci futás kosár segít levezeti a feszültséget. Próbálj sokat szórakozni és ismerkedni másokkal kicsit lazább lenni. Nem éri meg egy ember miatt sem hogy ennyit bánkodj az élet megy tovább ettől 100x nagyobb tragédiák is vannak más családokban. Mások is szakítanak de attól nem akasztja fel magát. Tovább kel tudni lépni bíztos fáj ha szeretsz valakit és szétmentek de annyi csaj van a világon hid el hogy nem éri meg egy nő miatt sem!
2014. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszókat!

A legnagyobb gond hogy a múltban élek régen sok szép emlékem volt! Manapság meg nem vagyok boldog! Remélem találok új párt! Járok h-p dolgozni! Lehet megyek focizni :)

2014. jún. 22. 21:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk hasonlóan vagyok. :/
2014. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Szerintem neked kellene egy kutyus vagy macska. S az lenne a feladatod hogy foglalkoznod kellene vele tanítani ,gondozni ,ápolni stb. De nem adhatod fel az első nehézségeknél mert te vagy a felelős azért az állatért s rád számít. Ha ezzel boldogulsz majd aztán keress párt magadnak.

2014. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!