Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is vertek gyerekkorában...

Mást is vertek gyerekkorában a szülei, kinek milyen negatív élményei vannak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
engem néha apám
2014. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bottal kaptunk ilyen jelképes verést, nem volt durvulás.
2014. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak indokolt jelképes értékű taslikat kaptunk, ami a jó neveléshez szükséges. Akit nem büntetnek meg, vagy épp túl sokat büntetik gyerekkorában, nehezebben válik normális felnőtté szerintem, mert valamit már az elején elrontanak az egészséges lelkivilágában.

Mikor kicsi voltam, mindig azt hittem, az a világvége, mikor a szüleim leszidtak vagy kaptam egy pofont, órákig nem szóltam senkihez és vérig voltam sértve:) De tanultam belőle.

Viszont nagyon nem tisztelem azokat a szülőket, akik a gyereken vezetik le a feszültséget. Az ilyennek nem való a család.

2014. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Részben igen. Többnyire ezért nem merek kezdeményezni ismeretséget, nem vagyok harcias, nem nagyon érdekel szinte semmi és bizalmatlan vagyok mindennel és mindenkivel szemben.
2014. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem soha nem bántottak otthon, úgyhogy normális is lehettem volna. De az élet már csak olyan, hogy engem iskolában bántottak, igaz, "csak" verbálisan. Bár ez szerintem rosszabb, mintha vertek volna. Mondjuk azt is megpróbálták...

Gyáva vagyok és önbizalom hiányos. A fiúk annyit cikiztek, hogy nem ha egy fiú valaha is megdicsérne vagy elhívna neadjisten randizni, nem hinnék neki. Azt hinném, hogy csak szívat, vagy elvesztett egy fogadást.

2014. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!