Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lett olyan...

Szerintetek miért lett olyan nagy divat manapság a homoszexualitás? És miért van az, hogy minden második férfi élő adásban képes sírni a semmin? Komolyan ezeknek az embereknek semmi tartásuk nincs?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 02:17
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
98%

Kedves Kérdező én már 5-6 évesen megnéztem a tőlem idősebb kamasz srácokat akik Back Street boy klónok voltak, utána végig nézegettem a srácokat, hol küzdve vágyaimmal.


12-13 évesen volt már valami sráccal, de míg idén nem voltam pszichológusnál, addig volt bennem egyfajta gát, pedig már 18 éves koromban coming outoltam. Mióta beszéltem a pszichológussal, 3 sráccal is voltam és tökéletes volt, erre vártam mindig.


Egyébként hogy lenne már divat homoszexualitás? Senki se vállalna be hogy beszóljanak neki a divatmelegsége miatt.

2014. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező nézd meg a Túl a barátságont! Kevés filmen sírtam ennyit, még másnap is totál kész voltam.

Ja, és nyugodtan sírj rajta, nem szégyen. :)

2014. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, semmi ilyen problémám nincs, ellenben veled aki magából indul ki.
2014. okt. 3. 18:28
 14/24 A kérdező kommentje:

"Kérdező nézd meg a Túl a barátságont! Kevés filmen sírtam ennyit, még másnap is totál kész voltam.

Ja, és nyugodtan sírj rajta, nem szégyen. :)"


Nálam eddig a nyerő: Hachiko: A Dog's Story


Attól még, hogy ilyen kérdést tettem fel, nem azt jelenti, hogy soha nem könnyeztem meg egy filmet sem. Én is ugyan olyan érző lény vagyok mint bárki más, csak annyi különbséggel, hogy én ebből nem csinálok rendszert, és megpróbálok úgy szembe nézni a dolgokkal ahogy egy férfinak kéne. Szerintem egy férfi legyen határozott, magabiztos, erős jellem. Ha már ott van melletted a gyengébbik nem, és például van egy gyereked akkor érezzék ezt, hogy melletted biztonságban vannak minden helyzetben. És ha már sírsz előttük, akkor annak legyen is súlya. Engem a szüleim így neveltek, és nem úgy mint egy katonát, szóval légyszíves ne értsétek félre.

2014. okt. 3. 18:56
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Az,hogy ki milyen érzékeny nincs összefüggésben azzal melyik nemhez vonzódik vagy ő milyen nemű.


Az más kérdés,hogy vannak olyan emberek akik azt nevelik bele a kisfiúkba,hogy nekik nem szabad sírni,mert egy kemény marhapásztornak kell lenniük.


Az elfojtott érzelmek nagyon károsak.

Mind testileg,mind lelkileg.

Számos betegség előzményei lehetnek.

Akinek sírnia kell inkább sírjon,mint elfojtsa a természetes érzelmeit.


A tartás szó pedig nem azt jelenti,amire gondolsz.

2014. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Brandoneee20 Szaladj neki még egyszer. Írtam, hogy ez két külön álló kérdés akart lenni, de a kedvedért leírom megint. A tartás szó meg pontosan azt jelenti amire gondoltam, ha nem vagy tisztában a szavak jelentésével ne okoskodj. A melegekkel kapcsolatban inkább nem írok semmit. Elég volt a kérdést feltenni kapásból 4-en támadtak be. Erről viszont én tehetek mert úgy kellett volna kérdeznem, hogy:"Szerintetek miért lett olyan nagy divat manapság a homoszexualitás kérdése?"

Mert lassan már a csapból is ez folyik, és vannak emberek akiket ez nem érdekel semmilyen téren. Gondolom most én leszek a homofób.:D

2014. okt. 5. 01:14
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Engem meg a heterók nem érdekelnek,mégis egész nap ez folyik mindenhonnan.
2014. okt. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy meg miért vagy ilyen lusta?

Miért nem csinálsz két külön kérdést?

Így az ember miből tudhatná,hogy te nem látsz összefüggést a kérdések között?


Akkor én is egy kérdésben fogom feltenni a főzéssel kapcsolatos kérdéseket mondjuk a hogyan neveljünk jól háziállatot kérdéssel?

Ha nem függ össze minek rakod egy helyre?



Azért ilyen "nagy divat",mert még sok buta ember van,akik tanulásra szorulnak.

Tudod az élet értelme,hogy tanuljunk is valamit,amellett,hogy sz-rjuk a Földet.

2014. okt. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy, úgy sincs értelme a kérdésednek, hogy "Szerintetek miért lett olyan nagy divat manapság a homoszexualitás KÉRDÉSE?"

Egy téma, kérdéskör nem lehet divat... Divat lehet valamilyen stílus (öltözködési, építészeti, egyéb művészeti). A bhaszásra sem mondjuk, hogy divatos, hiába csinálja mindenki a magányosgyűlölködőkön kívül. Meg a szharásra sem - azt még ők is csinálják. És a homoszexualitásra sem, mert az egy ugyanolyan személyre szabott tulajdonság, mint a kék szeműség, bal kezesség. Sok kék szemű, balkezes ember van, mégsem mondjuk, hogy ez egy divat. Érteni lehet, amit írtam, vagy túl bonyolult?


A férfiak sírásáról meg annyit, hogy akik ezt "férfiatlannak" tartják, azoknak nagyon kevés dolog maradt, amitől férfinak érezhetik magukat. Ők akkor érzik magukat férfinak, ha nem sírnak és kemények, mint a fagyott kutyaszhar. Hiszen már a nők is dolgoznak (gyakran többet keresnek, mint a férfiak), a nőké az utolsó szó a párválasztásban és sok más kérdésben is. Kell tehát egy utolsó kapaszkodó, egy éles határvonal férfi és nő között. És ez pedig: "a férfi nem sír, mindig erős, és szidja a mocskosbzikat, akik megszégyenítik a férfi nemet". Akik így gondolkodnak, azok nagyon elveszettek, összezavarodottak és sajnálatra méltóak. Nem is nagyon lehet rajtuk segíteni, mert "férfiasan" megtagadják, hogy rászorulnának. Így aztán a fent feltett kérdések között őrlődnek, tipródnak egy életen át.

2014. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a hímsovinizmus egy betegség.

Szerencsére egyre kevesebb betege van.

2014. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!