Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lett olyan...

Szerintetek miért lett olyan nagy divat manapság a homoszexualitás? És miért van az, hogy minden második férfi élő adásban képes sírni a semmin? Komolyan ezeknek az embereknek semmi tartásuk nincs?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 02:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
engem például a keresztények nem érdekelnek, mégis a csapból is az folyik. ha valami divat lett akkor a nagy ájtatoskodás
2014. okt. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
9%

Most biztos hogy le fognak pontozni a melegek, de a tény az tény.

Azért lett ma trend a homoszexualitás, mert az USA (és ezzel az egész talpnyaló nyugat) nem bírja elviselni azt, hogy túlnépesedés van, és ezt az USA így próbálja megoldani... de ez azért rossz ötlet, mert erkölcstelen, és alapból nem európában kellene a populációt csökkenteni, hanem ázsiában, hiszen európában él a leg kevesebb ember a többi kontinensre nézve... Ettől lett ma nagy trend a melegeskedés. Én ezt undorítónak találom, és ma a gyerekeket, óvodásokat meleg felvonulásokra viszik... Ezzel már tanítják a gyerekeket arra, hogy aki buuzi, az a normális, aki pedig heteró, az beteg...

2015. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
8%
Ja, kedves kérdező! Most így olvastam az első válaszolókat, és szerintem annyira felháborítóak voltak, hogy a második oldalon lévők már nem érdekelnek. Na most, téged lehülyéztek nyíltan, de tudod miért volt ez? Ha megmondod a saját véleményedet akkor a melegimádók és a melegek egyből rádtámadnak hogy hogymered... Hallottad mit csinált Gyurcsány ferenc? Csak mert valaki nem értett egyet a melegekkel, kirúgta a pártból... Méghogy szabadok a véleményeink? Ez hazugság....
2015. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hát bocsáss meg kedves utolsó, de eléggé el vagy tévedve az USA-val :D

Lényegében az egésszel el vagy tévedve :D

Pont úgy adtál választ, mint amikor matek órán a tanár kihív a táblához egy gyereket, de az rosszul oldja meg a feladatot és ennek ellenére megmagyarázza hogy miért az a helyes megoldás.

Amúgy komolyan azok akik azt hiszik, miért hiszik hogy a melegség divat? a divatos dolgokért az emberek általában oda vannak. A melegekért nem hiszem hogy oda volna a társadalom egy része..

2015. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!