Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazságos-e az élet?

Igazságos-e az élet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem az... De mi attol meg lehetunk azok.. Eld ugy az eleted, amilyennek szerinted lennie kene, es akkor maris tettel annak erdekeben, hogy jobb hely legyen a vilagunk
2014. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2014. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mar miert lenne igazsagos? Legslabb ne trollkodjal... Szerinted igazsagos az, amikor egy gyerek pl, rakos lesz, es kinok kinja mellettt hal meg 6 evesen? Szerinted igazsagos az, amikor boldog csaladokat szakitanak szet tragediak, pl autobalesetek? Igazsagos az, h halalra gazolja a lanyodat egy reszeg autos, pedig a lanyod csak a zebranal varta a zoldet? Igazsagos az, amikor 10 evvel a villamosszekes kivegzese utan derult ki egy emberrol, h artatlan volt, es a valodi elkoveto boldog eletet elt le vegul? Szerinted igazsagos?
2014. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Es nekem senki ne jojjon azzal, hogy azt kapsz,a mit adsz, mert ez egy netto hulyeseg... Egy 2 eves rakos gyerek mivel erdemli ki a sorsat? Semmivel... Ja hogy elozo elet? Na nadd ne kelljen leirnom amit errol gondolom
2014. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazságos, szerintem teljesen véletlenszerű, hogy kinek milyen körülmények, adottságok, stb. jutottak.

Ezért aztán én boldog vagyok, hogy azon szerencsés európai mázlisták közé születtem, akik nagyságrendekkel kényelmesebb életet élhetnek, mint a világ nagyon nagy részein élő emberek.

2014. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint igazságos az naiv vagy hazudik.
2014. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen, igazságos!
2014. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

2 éves gyerek mivel érdemli ki, azt, hogy rákos?

Karmáról hallottál már?

Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy én rohadtul nem sajnálok senkit, mindenki azt kapja, amit megérdemel...stb.

De számomra nincs más logikus magyarázat ezekre a dolgokra, amit mi igazságtalanságnak élünk meg.

És azért lássuk be, a karma egy nagyon is logikus lehetőség.

2014. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a karma, es a reinkarnacio az azon emberek kitalalmanya, akik mindenaron ertelmet akarnak bele eroszakolni a dolgokba... Nem ertem miert nem elhet elfogadni azt, hogy semmi spiritualis ertelme nincs annak, hogy ha vslaki artatlanul, szenvedesek kozepette hal meg... Egyszeruen megtortenik, mert ilyen az elet... Ezt dobja idonkent a gep.. Emogott nincs se karma, se semmi hokuszpokusz... Ennélfogva az elet nem lehet igazsagos.. Ez kb olyan, mintha azt kerdezned, hogy a veletlenszamgeneratorok igazsagosak? Nem, nem azok, mivelhogy azok veletlenszeruek
2014. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem, és soha nem is volt az!


A legerősebb marad életben!

2014. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!