Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 50-60 évesek miért tegeznek...

50-60 évesek miért tegeznek le kapásból egy vadidegen 30 éves nőt, mintha 15 éves taknyos lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pertupárti,nagyon zavar.
2014. okt. 10. 13:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
50%
ha ez zavar akkor nagyon beképzelt vagy, és nincs semmi tiszteleted az idősebbeknek
2014. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%

Az előzőnek csak annyit tudok mondani, hogy ez egy baromság. Sokkal inkább az idősebbek nem tisztelik a fiatalokat, ezért is tegezik le őket. Engem szinte mindenki letegez, ami nagyon zavar. 26 éves vagyok, de talán többnek is kinézek egy kicsit, de 30 alattinak nézek ki, de attól még mindig durva, hogy nálam idősebbek letegeznek. Felnőtt férfiak akkor tegezik le a másik felnőtt férfit, ha egyáltalán tegeződnek. De akkor miért tegeznek le engem, egy 26 éves férfit? Olyan még nem volt, hogy én letegezzek egy nálam jóval idősebbet, mert nem illik. De elvárom, hogy akkor ő is magázzon engem. Szerintem a 35-40 az a kor, ami felett nekem már nem szabad letegeznem valakit. Meg nyilván ez az a kor, ami felett senkinek sem szabad engem letegeznie. Nem vagyok gyerek, akit konkrétan kötelező tegezni. Attól megőrülnék, hogyha egy fiatal magázna, de attól meg konkrétan meg is őrülök, hogyha egy középkorú tegez. Kimondottan bunkóság. Tegeződni lehet velem, de akkor elvárom, hogy az illető mondja nekem azt, hogy tegeződjünk, nem pedig egyoldalúan tegez, miközben én magázom őt. Aki le akar pontozni, és aki le is pontoz, az meg ugyanolyan bunkó, mint az az öreg, illetve az a középkorú, aki engem 26 éves létemre letegez.

26F

2015. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!