Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül csak én félek ettől?...

Egyedül csak én félek ettől? Rajtam kívül van itt olyan aki mindig ezen gondolkozi?

Figyelt kérdés
Folyton amiatt aggódok hogy mi lesz ha a barátnőmmel megöregedünk és már nem fogjuk kívánni egymást. Nagyon rettegek ettől a gondolattól nem bírom elviselni, én ezt olyan igazságtalannak érzem hogy meg kell csúnyulnunk. Miért nem lehetünk öregkorunkban is szépek? Hogyan fogom kibírni öregkoromban hogy ne éljek szexuális életet? Hogyan fogom úgy szeretni a barátnőmet(leendő feleségemet) ha már nem kívánatos? És ő hogyan fog engem amikor már én se leszek az? Rajtam kívül van itt olyan aki emiatt aggódik?

2014. okt. 10. 22:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod... Komolyan inkább örülj neki hogy együtt lehetsz a barátnőddel... Használj ki minden percet mert lehet előbb vége lesz mint hinnéd... Még ha szeretitek is egymást... (Tapasztalat)
2014. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt aggódni, jól ki van ez találva a természetben: amikor már az öregség elveszi a testi szépséget, akkor már egyébként sem kívánja az ember a szexet. És mivel nem kívánod a testiséget, a hiánya sem okoz szenvedést. Úgy képzeld el, mintha az evésről lenne szó, de te nem is vagy éhes. Akkor már csak az számít, hogy melletted van egy megbízható társ, akivel tudsz beszélgetni.
2021. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!