Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Később tényleg csak romlani...

Később tényleg csak romlani fog a helyzet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,suliba járok.Minden felnőtt azt mondja,hogy élvezzem ki a helyzetet,amíg fiatal vagyok,mert ha felnövök csak rosszabb lesz.De nekem már most is rosz, úgy értem, hogy most sem élvezem az életet nemtudom elképzelni,hogy ennél rosszabb lehet.Miért élünk,ha csak szenvedünk és miért mondják ezt a felnőttek (főleg a tanárok) ?

2014. okt. 10. 23:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy probat meger.
2014. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hogy kéne elkezdenem?
2014. okt. 11. 00:03
 13/23 A kérdező kommentje:

Itt elég sok negatív hozzászolás van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4948683-e..

2014. okt. 11. 00:08
 14/23 anonim ***** válasza:
Figyelj oda irodalom es nyelvtan oran,valassz egy kedvenc költöt-mar biztos van-tanulmanyozd a verseit,kerd ki az irodalomtanarod velemenyet egy versedröl,jarj szavalo versenyekre,esetleg van irodalom szakkör a suliban,vagy szinjatszo szakkör.Hasonlok.1-es
2014. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az életed célját magadnak kell megtalálnod, érdekes módon a haverjaim azért élnek, hogy családjuk legyen és így boldogak legyenek. Én ezt nem tudom elképzelni magamnak, ahhoz egy olyan nő kellene aki szerintem nem létezik.

Az élni akarást megint meg kell találni, én többször próbáltam öngyilkos lenni azért mert nem láttam kiutat a szenvedésből. Azóta vannak céljaim érdekes módon boldog akkor tudok igazán lenni ha másokat boldoggá teszek. Ezért ezt akarom elérni két célom szól erről, két különböző út. Az egyik inkább szórakoztatás a másik a tényleges igazi boldogság elérése az embereknél, de az utóbbi elég lehetetlennek tűnik. Még az elsővel se igazán boldogulok, de nem akarom feladni.

Hogy később rosszabb lenne? Én nem hiszem, a saját utadat járod, változtathatsz a dolgokon, ha dolgozol nem vagy annyira kötött, persze több probléma merül fel, de a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket. A problémák megoldásával pedig többek leszünk, jobbak.

A világ egy nagyon érdekes hely, csak sokszor nincs erőnk nyitni felé és észre venni a mindennapi csodáit.

2014. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem olvasok sok verset.Kedvenc íróm neve pedig most nem jut eszembe,mert csak 1 könyvet olvastam tőle.


Itt van pár tőlem - [link]

2014. okt. 11. 00:12
 17/23 anonim ***** válasza:
A valaszolok nem olvastak,amit irtal,egy kivülallonal mutasd meg,egy tanarnak,vagy akiben megbizol,es kerd ki az öszinte velemenyet,A neegativ kritikakbol mindig többet tanul az ember.
2014. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hasonló célom van nekem is mint neked, de azt nagyon nehéz elérni és sok vér van benne.
2014. okt. 11. 00:14
 19/23 anonim ***** válasza:
Nagyon jo!Szerintem van hozza tehetseged.Meg egy kis csiszolasra szorul,de tenyleg jo.Erdemes tovabb tökeletesitened.1-es
2014. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A beszélgetést is köszönöm.Néha jó elmélyülni valakivel néhány dologban.
2014. okt. 11. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!