Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Később tényleg csak romlani...

Később tényleg csak romlani fog a helyzet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,suliba járok.Minden felnőtt azt mondja,hogy élvezzem ki a helyzetet,amíg fiatal vagyok,mert ha felnövök csak rosszabb lesz.De nekem már most is rosz, úgy értem, hogy most sem élvezem az életet nemtudom elképzelni,hogy ennél rosszabb lehet.Miért élünk,ha csak szenvedünk és miért mondják ezt a felnőttek (főleg a tanárok) ?

2014. okt. 10. 23:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

majd ha szerelmes leszel akkor lehet másképp fogsz gondolkodni a család témáról.

én már dolgozom, és tanulok is mellette. de alig várom hogy vége legyen és megkapjam a diplomám.

jobban szeretek dolgozni. suliban lehet 2ig voltam, de otthon ugyanúgy kellett tanulni, elvett annyi időt mintha dolgoznék.

és azért nem fizetett nekem senki, szüleimtől nem kaptam sosem zsebpénzt pedig megtehették volna.

16éves korom óta dolgozok és nagyon jó érzés amikor megjön a fizum, és tudom hogy én kerestem meg.

én nem vágynék már vissza középsuliba, vagy általánosba.

de ismerek olyat aki már 30on felül van, és mindig mondja hogy mennyire hiányzik neki a középsuli, szívesebben járna oda mint hogy dolgozzon.

2014. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező szerintem jobb lesz. A fiatalkorban sok ember azt élvezi, hogy nem kell felelősséget vállalnia a tetteiért, továbbá ha nay ívben tesznek az oktatásra, nem érdekli őket a jövőjük, akkor egy nagy buli az egész. Élik a dolce vitát szórják a szüleik pénzét stb.

Amint felnősz és elkezdesz dolgozni változnak a játékszabályok. Ha normális munkahelyed van, akkor nem az számít, hogy mekkora az arcod, hanem, hogy mit teszel le az asztalra. Én most vagyok végzős egyetemista és sokkal jobban szeretek felnőttekkel együtt dolgozni, és dolgozó felnőttek között lenni, mint a tipikus léha, ostoba, bunkó, nemtörődöm fiatalok között, akik semmi mást nem tudnak, mint férfiak esetében arcoskodni, nők esetében meg pipiskedni és segget riszálni.

2014. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én is jobban szeretek felnőttek társaságában lenni,de nem mindig, mert amikor kezdik a "bezzeg az én időmben" szöveget, attól falra tudok mászni. Mégegy olyan lenéző szöveget nem ismerek. Akkor megy el minden kedvem mindentől. Ott jön el az a pont, hogy az összes tisztelet, amit mutattam valaki iránt az elszáll. Miért kell engem b*sztatni azzal, hogyha valakinek szar volt a gyerekkora és pl. nem volt számítógépe mint nekem. Érezzem magam szarul, mert neki nem volt nekem meg van. Olyan szinten fel tudnak ezzel húzni, hogy az valami elképesztő.
2014. okt. 14. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!