Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen napotok volt? Hogy...

Milyen napotok volt? Hogy telt? Mi volt rossz és mi volt jó benne?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fárasztó :D

Jó volt benne, hogy kikaptuk a dogát fizikából, amit múlt órán írtunk és szó szerint egy szót se tanultam rá és ott mondtam barátnőméknek, hogy remélem, legalább a 2-es meglesz...Erre nem hogy a 2-es meglett, hanem 5-ös lett o_o Még én is meglepődtem, először azt hittem, véletlenül nem az én dogámat javította ki a tanár XD

És még az is jó volt, hogy utána taliztunk a barátommal...Egész nap hiányzott és olyan jó volt újra látni és megölelni és megpuszilgatni *.*

Viszont az rossz volt, hogy egyik órán nem volt ott a tanár, ezért szabad foglalkozás volt, én meg leültem egy olyan helyre, hogy barátnőmék mellém tudjanak ülni és beszélgethessünk, erre ők le se szartak, hanem a terem másik végébe ketten elültek és ott beszélgettek, az meg eszükbe se jutott, hogy velem mi van...Persze utána még nekik állt feljebb, amikor flegma voltam velük...És még annyi rossz volt benne, hogy kedden van 3 egymást követő ugyanolyan óránk és olyankor a másik osztállyal vagyunk összevonva és egy tök bunkó tanár van velünk, szóval gyűlölöm és hétfőnként mindig rányomja valamennyire a bélyegét a napomra a tudat, hogy holnap be kel mennem arra a 3 órára :(

16/L

2014. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 egy gondolkodó... válasza:
Bárki vagy csodálatos dolog tőled, hogy feltetted ezt a kérdést!Magában a kérdésben benne van,hogy milyen ember lehetsz.Biztosan,jólelekű,értékes ember.Egy gondolkodó...
2014. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!kívánom,hogy ma mindenkinek sokkal jobb napja legyen mint tegnap!:)
2014. okt. 14. 11:01
 14/17 anonim ***** válasza:

Jó: nem rúgtak ki

Nem jó: 3400. kiszemelt sem válaszolt a levelemre

2014. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Köszönjük a kérdést :)

Elképesztő napom volt. Ma vált valóra az egyik gyerekkori álmom, és most azt sem tudom mit kezdjek magammal. Rossz is sok minden volt, de azok jelen esetben totálisan hidegen hagynak :)

2014. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Milyen álom, előző?
2014. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nagyközönség előtt felléphettem a bandámmal ahova saját erőből kerültem be :) Már kiskorom óta ez volt minden vágyam. Tudom hogy nem nagy szám, de nekem nagyon sokat jelent :)

Ezzel is üzenem mindenkinek hogy ne adjátok fel az álmaitokat, bármi legyen is az!! :)

2014. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!