Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek feljogosít egy...

Monika123456789 kérdése:

Szerintetek feljogosít egy férfit, hogy ököllel üssön egy nőt, mégha a nő feleselt is neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 23:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy. Aki megut egy not az nem ferfi.(bocsi az ekeretekert, de telorol vagyok.)
2014. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Feleselt? Tanár, vagy mi? Amúgy nem, nem jogosítja fel, de ez gondolom egyértelmű.
2014. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
Soha, semmilyen körülmények között szerintem nem volna szabad nőt bántani. Le kellene vágni a kukiját annak, aki mégis így tesz.
2014. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Az hogy feleselt neki, nem jogosítja fel.

Viszont ez a "soha semmilyen körülmények között" dolog egy oltári baromság. Ha a helyzet emgköveteli, akkor férfinak is van joga férfit és nőt ütni, nőnek is van joga férfit és nőt ütni. Ne vigyük már bele a verekedésbe ezt a hülye nemi kérdést.

2014. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
4-es, mondanál 2-3 példát arra, milyen helyzerben ütnél meg egy nőt?
2014. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Persze, ha meg még a vacsora sem elég meleg, ki is dobhatja az emeletről.. most komolyan, ez valakinek kérdés? Ha nem tetszik, amit mond, vagy ahogy viselkedik, akkor lehet szakítani/elválni.
2014. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%

Feleseljen vissza, az jogos. Különben is, mi ez óvoda? Feleselés? OMG


Jöhet a sok frusztrált szűz fiúka, hogy jogos ütni a nőket.

2014. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

5-ös, például amikor engem elkezd ütni egy nő (bármilyen okból, jogos vagy nem jogos), akkor nyilvánvaló hogy visszaütök.

Vagy ha például ülök a kocsmában, és elkezdenek rámmászni.

Vagy ha fogom az utcán a telefonomat és megprobálja kilopni a kezemből, gáncsolok-ütök-veszem vissza az értékemet.

2014. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Természetesen az egész összképbe beletartozik, hogy most itt általánosságban férfi-nő verekedésről van szó. De pl. a páromat nem ütném meg akor sem, ha lenne rá okom. Helyzettől függ.

2014. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%

Én még akkor sem ütném meg a nőt, ha ő ütne meg engem. Miért? Mert a gyengébbiket nem bántom. Egyszerűen a tiszteletemből fakadóan nem bírnék ártani egy nőnek... És minden olyan férfit, aki nőt üt meg, gulágtáborban dolgoztatnám halálra kiheréltetve.

#3-as voltam

2014. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!